Medvídek na farmě
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412276/bmid_medvidek-na-farme-08I-412276.jpg 4 8 8

Medvídek má malou farmu, kde se stará o zvířátka – slepičky, ovečky i koníky. Pomáhá mu jeho kamarád prasátko, jenže občas se mu to tak trochu vymkne z kopýtek. A podle toho to pak na farmě vypadá. Prožijte jeden den s medvídkem a jeho kamarádem, poznávejte zvířátka, která žijí na farmě, a čarujte s kouzelným pohyblivým táhlem. Užijete si spoustu legrace!... celý text

Literatura česká Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Albatros (ČR)

LunaL.
26.04.2022 5 z 5

Syn tuhle knížku dostal asi ve dvou letech a měl ji moc rád. Poslouchá ji i teď,když ji čtu mladším dětem a i těm se moc líbí. Knížka je vtipná, zajímavá měnícími se obrázky. Dětem se moc líbí, jaký je prasátko popleta :) Naučily se od něj oblíkat kalhoty na hlavu, často s tím blbnou! A je hezké zakončení, kdy naopak prasátko myslí na svého kamaráda medvídka a uplete mu svetr, aby mu nebyla zima :)

muchomurka
22.10.2020 4 z 5

Jedna ze čtyř knížek o medvídkovi. I tato, jako ostatní tři, má u naší malé prďolky velký úspěch a je vyžadováno její čtení stále dokola.

LucieT128
09.08.2020 5 z 5

Super zábavná knížka! Doporučuju!

Petra Bartíková
česká, 1984