Medveď, ktorý tam nebol

Medveď, ktorý tam nebol https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335202/bmid_medved-ktory-tam-nebol-vyo-335202.jpg 5 10 3

Príbeh o ceste a hľadaní seba a sveta okolo. Príbeh, v ktorom si osvojíme všetko podstatné. Dozvieme sa, že čím viac pozeráme, tým menej vieme. Uvedomíme si význam vlastného ticha. Pripomenieme si, že nájsť nových priateľov je skvelé, ale nájsť si starých priateľov je ešte lepšie. Naučíme sa, že je lepšie kvietky voňať ako počítať. A v neposlednom rade spoznáme, že súčasťou cesty Dopredu je blúdenie.... celý text

Marek.Sc
26.07.2022 4 z 5

Čo má spoločné svrbenie a lístok vo vrecku s otázkou „Si ty ja?“ Dve záležitosti, ktoré si odporujú. Ale nie je to tak. Je to pekná kniha pre deti s osobitými ilustráciami. O tom ako nájsť seba a o nachádzaní priateľov minulých aj budúcich. A keď dieťa túto knihu nepochopí, pochopí ju neskôr lebo aj po viacerých prečítaniach sa v nej objaví niečo nové. A aj na to sme tu my, dospelí. Aby sme s trpezlivosťou deťom vysvetlili, ako to naozaj chodí vo svete.

wiix
25.09.2019 5 z 5

Jednoducho jééj. O tom, ako byť sám sebou a byť šťastný vám rozpovie Svrbenie teda vlastne Medveď.

smrtonos4157
31.10.2017 5 z 5

Toto je KNIHA , která nemá chybu, pokud je to Váš šálek čaje . Dobrý text, dobré ilustrace , dobrý tisk . Jednoznačně skvělý dárek pro milovníky nejen dětské literatury!

Autorovy knížky

Oren Lavie