Zpovědnice 2: Poslední čarodějovo pravidlo

Zpovědnice 2: Poslední čarodějovo pravidlo https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68701/mec-pravdy-zpovednice-posledni-carodejovo-pravidlo-68701.jpg 5 89 6

Meč pravdy série

Není v moci lidí, kteří dosud zůstali neporobeni a na něž se pomalu snáší temnota, zastavit nástup nového, krutého světa. Richarda trápí vědomí, že tomu nedokáže zabránit. Navíc se musí vyrovnat se skutečností, že se nesmí svěřit jediné osobě, kterou miluje.... protože by ji navždy ztratil. Prožijte další dobrodružství s Richardem a Kahlan v novém románu jednoho z nejpozoruhodnějších a nezapomenutelných příběhů, jaké kdy byly napsány. Začal jedním pravidlem a skončí pravidlem všech pravidel, od počátku dějin ještě nenapsaných ani nevyřčeným. Až opět vyjde slunce, bude svět navždy změněn.... celý text

Romány Fantasy
Vydáno: , Classic

Confessor , 2007

Richie1
24.09.2016 5 z 5

Tak jsem dočetl poslední díl této povedené série (ovšem autor začal přidávat pokračování). Celý příběh dospěl do finále, vše se zajímavě vyřešilo. Bylo to napínavé a bylo to občas překvapivé. Ale hlavně to bylo výborné čtení a já se závěr série odhodlal hodnotit plným počtem hvězdiček. 90%

Poltar
11.02.2014 5 z 5

Mělo a mohlo to být skvělé zakončení celé ságy, která (podle mě) od 6 dílů ztrácela na kvalitě, ale Terry "nee" a já jsem mu vděčná, protože se na Kahlan a Richarda vždy těším a nějak se s nimi nemůžu rozloučit.
Nemůžu se dočkat nového dílu, který by měl letos vyjít, po Omen maschine by to mělo být The Third kingdom.

stepec11
22.09.2013 5 z 5

Až na některé pasáže, které se vyřešily poměrně rychle, byl konec dobrý a dosti nečekaný.

Destiny
16.09.2013 5 z 5

Úžasné zakončení příběhu. Richard a Kahlan si můžou konečně na chvíli odpočinout. Rozhodně to budou potřebovat, než se opět vrhnou do nebezpečí v Omen Maschine (Ozubí reguly)

Nefi
19.03.2013 5 z 5

Kniha byla dramatická téměř do poslední stránky. Krásné vyvrcholení úžasné série. Mrzí mě jen malý prostor ke konci knihy věnovaný hlavním hrdinům, ale i tak má kniha důstojný a poměrně nečekaný konec.

aivi
04.03.2013 5 z 5

Parádní vyvrcholení celé série s překvapivým koncem. Pozn. Následující série pokračuje románem Omen Machine.