Martina

Martina https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41868/mid_martina-671-41868.PNG 4 39 6

Dívčí román, jehož patnáctiletá hrdinka se musí vyrovnat nejen se ztrátou rodičů, ale i s novým prostředím.

ellypusik
06.02.2023 4 z 5

Krásný příběh odhalující hlavní hrdince mnohá tajemství o její rodině. Líbilo se mi, jak autorka otevřela ožehavá témata velice nenásilnou formou přijatelnou i pro mladší čtenáře. Která dívka navíc neobdivuje baletní prostředí, ve kterém se kniha odehrává. Doporučuji!

Mesačnica
29.03.2021 4 z 5

Naozaj pekne napísaná kniha a veľmi pútavo. Mňa prvotne zaujalo, že je to román z baletného prostredia, a keďže balet sa mi veľmi páči a nie je veľa takých kníh o balete, požičala som si ju z knižnice. Som rada, že v knižnici môžem nájsť aj takéto staršie skvosty, lebo dnešný moderný štýl mi nie je moc po chuti. Kniha však nie je len o balete a veľmi sa mi páčila. Autorka má fakt talent na písanie a rozprávanie, dovolím si povedať, že bola lepšie napísaná ako niektorá literatúra pre dospelých.

JancaMia
22.04.2020 4 z 5

děství, nález v knihobudce snad se jednou bude líbit i mým dcerám

Hospodyňka
22.02.2018 2 z 5

Zase jedna kniha čtená příliš brzy. Nebo to holt nesedlo mé maličko zakomplexované zavalité nátuře.

adélka upírek
14.01.2012

tuto knížku mam a je velice hezká,,,,je mi 12 a trochu si to dokážu představit,,,doporučuju tuto knížku těm kteří jí nemají ať si jí koupí je velice hezka.

Tinka
30.11.-0001 5 z 5

Opravdu moc pěkná kniha. Když jsem jí četla jako 13iletá, strašně moc jsem to prožívala a i přesto, že je to docela "tlustá" knížka, tak za dva dny jsem jí měla přečtenou. Opravdu se moc pěkně četla. Ted' je mi 40 a mám jí stále ve své knihovně.