Marta věří na zázrak

Marta věří na zázrak https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53112/bmid_marta-veri-na-zazrak-5Cn-53112.jpg 4 10 3

Hrdinkou románu je třináctiletá Marta, nemanželská dcera trpící pocitem méněcennosti, že nemá tatínka jako jiné děti. Autorka líčí, jak se tento handicap projevuje ve školním prospěchu, ve vztahu k dětskému kolektivu a jakou proměnu v životě Marty způsobí "zázrak", když si její otec vezme po letech maminku.

laura
01.04.2021 3 z 5

Příběh, který už v mé paměti dávno zapadal prachem. Tehdy se mi ale docela líbil.

Možná i proto, že i já v té době ještě věřila na zázraky...

girdi
14.12.2018 3 z 5

Román jsem našla u tchýně v dětské knihovně a dala se do čtení díky letošní Knižní výzvě. Jiná doba, jiné mravy, jiná mluva, ale problémy jsou nakonec vždycky stejné. Hlavní hrdinka si hledá svoje místo ve světě, hledá samu sebe a její cesta nevyhnutelně vede k pátrání po otci, kterého nezná. Marta v koutku duše věří na zázrak...a pro tentokrát to dobře dopadne.

Jessica007
11.03.2016 4 z 5

Četla jsem v dívčím věku jako jeden z mnoha dívčích románů. Knížka se mi dost líbila, bylo to ale nejdřív takové smutnější, s Martou jsem to vše prožívala, ale nakonec vše dobře dopadlo, tak jsem měla radost také. :) Prostě - zázraky se dějí.