Manželka mezi námi

Manželka mezi námi
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375649/bmid_manzelka-mezi-nami-Q8b-375649.jpg 4 918 918

Která je ta druhá? Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách. Ponořte se do příběhu Vanessy Thompsonové… Budete si myslet, že čtete o žárlivé ženě, která je posedlá snoubenkou svého bývalého muže. Bude vám připadat příšerná a pochopíte, proč ji manžel opustil a našel si náhradu. Budete si jistí, že znáte všechny jejich pohnutky i detaily tohoto milostného trojúhelníku. Jenže ať už si myslíte cokoli, mýlíte se. Dokážete číst mezi řádky a odhalit pravdu dřív, než obrátíte na poslední stránku?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Wife Between Us , 2017

kika 13
23.10.2019 3 z 5

Napínavé až do samého konce nešlo se od knížky odebrat něco dělat.

oskarina
16.10.2019 4 z 5

Přesto, že jsem se v knize totálně ztratila a vpodstatě do konce jsem nechápala, jak to tedy s postavami je, dávám 4*, protože mne příběh bavil.

andrea4468
16.10.2019 5 z 5

Za mě super příběh! Určitě doporučuji a doufám, ze brzy vyjde něco podobného :)

jeny-v
09.10.2019 4 z 5

Včera jsem dočetla s napětím, jak vše skončí. V první části jsem trochu tápala mezi postavami - Vanessou a Nellie. Pak ale děj dostal spád a vše do sebe začalo zapadat. S koncem a vyústěním děje jsem neměla problém. Doporučuji.

martineden
08.10.2019 4 z 5

Škoda, že je to tak překombinované, kniha se mi ale líbila.

HelinkaS
04.10.2019 5 z 5

Super napínavý příběh.

Lucina88
02.10.2019 1 z 5

Ten konec jsem teda asi nepochopila. Totálně překombinované a v půlce knihy jsem se v těch lidech už zacala ztrácet...

Ivinka.S
15.09.2019 5 z 5

Výborná kniha! Příběh hladce ubíhá stránku po stránce a zvědavost Vás pořád žene vpřed. Ke konci první částí se už dá tušit jak to je s Vanessou a Nellie, ale ani to ničemu neubírá. Na konci mi trochu chybělo více vysvětlení ohledně Richarda a Maureen, ale i bez toho je kniha skvělá.

(Myslím, že název si vysvětluje každý po svém - za mě je to manželka mezi Nelllie, která učila ve školce a Vanessou, která si dává dohromady svůj nový život. )

Kate653
09.09.2019 5 z 5

Do knihy jsem se začetla a zjistila, že mě baví knihy na tento styl! Hlavní postavu- Nellie jsem měla ráda a překvapil mě i zlom, který uprostřed knihy nastal, i když už mi předtím bylo pár věcí podezřelých.
Spoiler: jen si nemyslím, že byl Richard sociopat. Sám totiž přiznává, že Nellie miloval. A Nellie, i když se ho zbavila, myslím že k němu stále něco cítila...

Miluna40
04.09.2019

Bavila jsem se,libi se mi kdyz jsou postavy vykreslene z vice nez jednoho pohledu. I kdyz tusite co bude,stejne se bavite a nejake prekvapeni je.

Magdyla.8
03.09.2019 2 z 5

Tahle kniha nebyla pro mě tak thriller spíše jako psychologický rozbor postav. Příběh plynul, četl se dobře, napětí by se dalo krájet. Ale nedozvěděla jsem se vůbec žádné odpovědi na konci knihy. Nic nebylo vysvětleno. Motala jsem se mezi postavami. Bylo toho na mě až příliš, moc překombinovaný příběh. Kdybych pochopila kdo je kdo, možná by to bylo pro mě příjemnější čtení

evasamankova
26.08.2019 5 z 5

Perfektní kniha, která nabídla v průběhu několik překvapení. Zřejmě nejlepší bylo to první... Napínavá a čtivá kniha, která mě po dlouhé době zase hodně bavila!

Ticiana
18.08.2019 3 z 5

Tohle bylo pro mne nepochopitelne. Hlavne teda první část jsem nepobrala vubec. Pribeh pro mne nebyl uvěřitelnej a ani konec to nezachranil.

Nestorkea
31.07.2019 4 z 5

Poslední dobou se v názorech na knihy odlišuji od většiny čtenářů. Tahle se mi moc líbila. V postavách jsem měla jasno, střídání minulosti a přítomnosti mi vůbec nevadilo.
POZOR, SPOILERY!
Obsahově je podobná Za zavřenými dveřmi. Ze začátku děj plyne pomalu, což ale zcela odpovídá informacím, které o Nelii dostáváme. Vše zrychluje, když se Vanesa začíná odhalovat. Příběh vypráví o tom, že věci nemusí vypadat tak, jak ve skutečnosti jsou. Že lidé mohou mít různá tajemství a temná zákoutí své duše. Že spoustu strachů si jen vsugerováváme, a to zcela zbytečně..
Richard pro mě nebyl úplně psychopat. Byl to bohatý chlap, který hledal dokonalou ženu. A snažil se partnerku do té podoby vytvořit. Bál se, že ji ztratí jako rodiče. Vanesa si ve vztahu dokázala znovu najít hlavu a vzpamatovat se, dokonce se manžela i zbavit.
A proč zrovna ten název? Asi proto, že ačkoliv se milovali, stále mezi nimi stála vize dokonalé manželky, o které ona nevěděla a on po ní toužil. A to byl začátek konce.
Asi bych knihu nezařadila zrovna mezi thrillery, ale byl to moc příjemný počin.
Jo a mimochodem- největší magor byla ségra :-)

Dendyna
31.07.2019 2 z 5

Knížku jsem bohužel nedočetla, nejspíš je to tím že x knih na podobné téma už mám načteno, a knížka dle mě nedosahuje kvalit jako u titulů Za zavřenými dveřmi, Manželský pakt nebo Stíny nad zálivem. Bylo to jako tahat za nekonečně dlouhou nit s touhou narazit na akční dějový uzlík, vzdala jsem to.

Kateřina Marko
30.07.2019 2 z 5

čtivé, ale příběh slabší

Kykeka
29.07.2019 3 z 5

Kniha byla poměrně čtivá a "odpočinková". Samotný děj by se dal klidně (až na překombinovaný konec) uvěřit. Reálnost toho všeho člověku dochází až ve chvíli, kdy si je sám vědom, jak dokonalým nástrojem k ovládání lidí je strach. Vyvolávalo to ve mně podobné pocity, jako kniha Za zavřenými dveřmi, která je ale dle mého názoru podstatně lepší, než toto dílo. I přes to za mě určitě ano a dávám 3/5.

dencazrnu
28.07.2019 3 z 5

Kniha celkem ušla, ale na druhou stranu už jsem četla lepší thrillery. Celé to na mě mělo dojem, že se autorky snažily za každou cenu šokovat, ale někdy méně je více. Chvílemi byl děj zbytečně překombinovaný až složitý. Ale jako taková oddechovka se to dá přečíst. Ale je fakt, že znovu si už jí asi nepřečtu :)

Kočička911
24.07.2019 3 z 5

Na knížku jsem se těšila už od jejího vydání a teď teprve přišla na řadu a docela mě zklamala.
Celou dobu si myslím že manželka je manželka a snoubenka snoubenka a ono houby.
Bylo to psáno trochu zmateně a konec?
Nějak nevím.. Takovej divnej.. Tohle jsem nečekala a navíc Richard!! Tomu bych nevěřila už nic..

Sazinek
19.07.2019 2 z 5

Kniha se mi líbila, bavilo mě vyprávění obou žen. Jen mám pocit, že knih na toto téma nebo velmi podobnmé je již hodně, takže čtenář není moc překvapený.