Manžel v domě není pro mě

Manžel v domě není pro mě https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200977/mid_manzel-v-dome-neni-pro-me-ZRZ-200977.jpg 3 84 26

Učit na gymnáziu je pro Antonii splněný sen… Jenže mezi jejími studenty je i Robert, který se do krásné mladé učitelky zamiluje a začne jí ze života dělat peklo. Je jen otázkou času, kdy si neobvyklého vztahu někdo všimne a na malém městu vypukne skandál… Podaří se ho Antonii ustát a udržet si vysněnou práci? Robert odjíždí po maturitu studovat do Ameriky. Tam si přivydělává roličkami v televizních seriálech, seznámí se s krásnou modelkou, ožení se s ní, narodí se jim syn. Jenže po letech se vrací domů jako vdovec…... celý text

Sobotikova
13.07.2014 2 z 5

Knížka se mi moc nelíbila, přišla mi hodně naivní, povrchní, nereálná ....na čas končím s českými autorkami píšící ženské romány, protože to není můj šálek čaje.

1alena1
08.06.2014 4 z 5

Čtivá knížka, příběh ze současnosti, někdy trochu přitažené za vlasy, ale já mám příběhy ze současného života a z dnešní doby s možnými i nemožnými zápletkami raději než knihy o upírech a nadpřirozených jevech. Ale to je čistě jen můj názor.

MartinaF
08.06.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila, byla to taková příjemná oddechovka. Škoda jen, že ten konec byl takový krátký, určitě bych uvítala, kdyby bylo o pár stránek nebo i kapitol víc.

katkafe
28.05.2014 5 z 5

Ze začátku jsem chtěla knihu odložit jak Antonii matka týrala ale pak se to rozjelo a tak jsem se rozecetla a byl konec.Příběh byl super. Až mi bylo lito že končí .doporučuji!

evasamankova
16.05.2014 3 z 5

Příjemná nenáročná kniha, dobrá jako oddechové čtení. Samotné zpracování je spíše ale jen takové povrchní, protože pokud bych to měla brát do důsledků, tak děj byl vlastně spíše trochu nereálný. Ale kdo ví-)

Moniisek
08.05.2014 4 z 5

Vcelku pěkně napsaná kniha.... A jako jedna z mála, psaná českou autorkou, která se mi fakt líbila.... :)