Malý princ (převyprávění)

Malý princ (převyprávění)
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274814/bmid_maly-princ-prevypraveni-QGn-274814.jpg 5 9 9

Manuela Adreani představuje malého prince, kouzelnou pohádkovou bytost, s jemností a citem, čímž dává jedné z nejslavnějších postav moderní literatury jedinečnou podobu.

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Naše vojsko

The little prince , 2015

Eva88
17.02.2020 5 z 5

Malý princ je klasika. Toto vydání má přenádhernou ilustraci. Potěší nejen dětské čtenáře. U nás už několik let bible mezi "pohádkami". :-)

Ďumbierka
15.09.2017 4 z 5

Knižka je krásne ilustrovaná, príbeh oplýva WOW efektom, nakoľko všetci ho milujú.
Mne sa páči, no nemilujem ho tak ako všetci :) určite je to ale dobré prečítať ho min. dvakrát. Ja som sa snažila ako malá a teraz ako väčšia a je to pekné pripomenutie si :) stále len premýšľam prečo je Malý princ označený ako literatúra pre malé deti . Dospelého myslím, že zahreje na srdci viac ♥,mňa veru zahrial. Je to krásny príbeh.

Knihomura
27.12.2016

Skvělé ilustrace Manuely Adreani, super nápad nakladatelství Naše vojsko s edicí.
Sněhurka, Pinocchio, Kráska a zvíře, Čaroděj ze zeme Oz,...

pakoshka
27.01.2016 5 z 5

Cituplné ilustrace báječně podporují atmosféru příběhu. Velký formát knihy se mi sice nevejde do knihovny, ale Malý princ se báječně vyjímá na nepoužívaném malířském stojanu :)

Malý princ

Autorovy knížky

2015  96%Malý princ (převyprávění)