Miluj len raz

Miluj len raz https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126337/bmid_miluj-len-raz-vZ1-126337.JPG 4 238 41

Malory Family série

Krásnu Reginu omylom unesie neodolateľný zvodca Nicholas Eden. Hoci sa omyl rýchlo vysvetlí, ani jeden z nich nevie odolať vzájomnej príťažlivosti a rodiacej sa láske.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Love Only Once , 1985

Etule
25.11.2018 3 z 5

Nejprve jsem se totálně ztratila ve všech jménech a strýčcích a bratrancích a tak dále. Ale ve chvíli, kdy jsem se zorientovala, už to celkem šlo.
Dostalo mě, jak Nicholase jejich první setkání rozhodilo, to jsem se opravdu skvěle pobavila. Nicméně, mi přišlo, že vztah hlavních hrdinů se tak nějak ztratila právě mezi všemi těmi strýčky, kteří se kolem ochomýtali. Nic proti nim, byli opravdu velmi sympatičtí a těším se na jejich vlastní příběhy, ale nemůžu si pomoct a mám pocit, že to dost ubralo příběhu právě hlavních postav.
Nicholas se v podstatě na polovinu knihy kamsi ztratí, a pak to jde na můj vkus až příliš rychle. Ale dám sérii šanci, právě díky strýčkům, konkrétně tedy Jamesovi.
Takové opravdu nenáročné čtení do tohohle nepříznivého počasí.

Luccy78
18.08.2018 4 z 5

Příjemná a romantická "oddychovka". Nic složitého a komplikovaného, ale na pozdní večery jako stvořená.

Maruš.D
16.07.2018 2 z 5

Knihu od této autorky jsem četla poprvé a musím říct, že mne úplně nenadchla. V příběhu bylo mnoho postav a já se často ztratila a nevěděla jsem, o koho se jedná. Dále mi vadilo, že hlavní postavy vlastně ani nevedly žádný smysluplný rozhovor.. pouze se hádaly a vyměnily pár slov, ale i přesto se dokázali “hrozně moc” zamilovat. Kapitoly byly zvláštně zakončeny a celkově příběh měl neobvyklý spád. Přesto kniha nebyla nejhorší a do dalšího dílu se pustím (jen ze zvědavosti, zda bude lepší) :D

cukrovka
26.06.2018 5 z 5

Čtivá romantická jednohubka. Úžasná rodina Maloryových. Už se těším na další díly.

Enny4
09.05.2018 5 z 5

Tak první díl série jsem přečetla jako poslaední :) Krásný příběh. Regina se zamiluje do svého únosce a je odhodlaná tvrdohlavého Nicholase o lásce přesvědčit, ten ale o před ní prchá... Nicholas mi moc sympatický nebyl jak se k ní choval a jeho charakter atd. Zato "strýčkové " jsou super jako v každé další knize o Maloryových :)

avalonek
11.04.2018 5 z 5

Tak jsem se k ní po čase zase vrátila a jsem uchvácena stejně,jako když jsem ji četla poprvé..Nádherný příběh plný lásky,smíchu rodinného škádlení,ale také nenávisti a strachu.Vše zlé nakonec nemá šanci a vyhraje dobro.Úžasný začátek rodiny Maloryů.

nani_nka
27.11.2017 4 z 5

Väčšinou sa pri historických románoch stretávam s tým, že sa mi páči viac mužská hlavná postava, no tu je to naopak. Regina bola naozaj silnou hlavnou hrdinkou, nebola to žiadna plachá alebo bojazlivá nána a všetko brala naozaj veľmi realisticky, preto sa mi veľmi zapáčila. S Nicholasom to už bolo horšie. Zo začiatku ma absolútne očaril, no potom sa mi dosť znepáčil. Ale napriek tomu ide o veľmi dobrú knižku. Rodinu Maloryovcov si nejde nezamilovať a už sa teším na príbehy ostatných jej členov najmä Anthonyho a Jamesa.

keiko33
23.05.2017 5 z 5

Tak po dlhej dobe som natrafila ba dobru historicku romancu. Precitane jednym dychom. Tie slovne potycky mezi Reginou a Nicolasom, proste to malo grady. Pacil sa mi vstah Reginy a jej milovanych strykov. Uz sa tesim na pokracovanie. Toto bol velmi vydareny zaciatok serie.

bookie25
29.08.2016 4 z 5

Potřebovala jsem něco na odreagování a tahle knížka přesně splnila má očekávání. Romantika na jeden večer.

helenkan
22.07.2016 5 z 5

Já prostě tuhle sérii miluju.

joslin
06.07.2016 3 z 5

Malory Family je série o emancipovaných ženách v různém postavení, ale přece jen o mužském elementu, který jistojistě potřebujeme všechny.. Líbí doporučuju, sem tam nějaký sakrasmus a vtípek.. čte se to jako slupnutí maliny

avalonek
14.06.2016 5 z 5

Já jsem prostě strašně nadšená z těchto příběhů.Úplně mě dokážou odpoutat od světa a tak trošku uklidnit na duši.Opravdu spokojenost.

DdeK
20.12.2015

Ocenila bych 2.vydání...

moudivlacek
18.10.2015 5 z 5

Hrdý a krásný muž, dívka milovaná svou rodinou, vynucený sňatek, snaha zlého člověka zničit život muže vzala za své, když si muž se ženou vyříkají nedorozumění mezi sebou a otevřou svá srdce lásce.

BlueIvy
13.02.2015 5 z 5

"Miluj len raz" a "Niekto dokonalý" sú pre mňa osobne top knižky celej série Malory Family. A keďže okrem dobrého pocitu a sympatikuš postáv si z tejto knihy momentálne už veľa nepamätám, tak si prečítam Miluj aj druhý raz :)

knihamouder
16.09.2014 3 z 5

Snadné čtení, klasická romantika.

miruska1
18.12.2013 5 z 5

Pekna, ako cela tato seria.

belia7
31.03.2013 5 z 5

Prvý príbeh Maloryovskej série, je veľmi pútavým a vtipným čítaním. Ako v každej Lindseyovej knižke hlavný hrdina je krásny, sebavedomý a egoistický, a napokon ho "skrotí" neobyčajná žena :)

roro
06.03.2013 2 z 5

Klasická oddechová romantika,kniha se četla vcelku dobře ,ale nic naplat ,nebude to kniha,ke které se budu vracet..

kika 13
20.01.2013 3 z 5

Romantický děj a dobře se to četlo.