Malá škola čarodějnictví

Malá škola čarodějnictví https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58736/mala-skola-carodejnictvi-58736.jpg 4 16 4

Podstata čarodějnictví a vlastnosti čarodějnice. Čarodějnické rituály. Přehledy vlastností magických rostlin, planet, kamenů a barev.

Dennys
16.02.2022 5 z 5

Ano, souhlasím s tím, že kniha je zaměřena hlavně na ženy. Za což já jsem vděčná, protože v dnešním světě je stále populární psát většinu knih ryze mužským pohledem.
Kniha je vhodná i pro úplné začátečníky. Je hezky ucelená, kapitoly krátké ale obsahují vše důležité. Až dočtu tuto, pořídím si základy magie taky od Zuzky Antares. Pro mě je to člověk, který skutečně rozumí svému řemeslu.

CiaKawlone
20.01.2022 4 z 5

Kniha je rozhodně zajímavá a celkem čtivá. Je zaměřená spíše z ženského pohledu. Jak moc pro mě byla přínosem zjistíme až časem.

vaclav3069
16.10.2021 4 z 5

hodně žensky založená což mě jako muže uráží ale je přehledná a hlavně vám dá důležité informace do začátku..
Hodně se mi líbí vysvětlení pojmu a rozdíl mezi Magii a Čarodějnictvím!

ChrisBlack
15.08.2021 5 z 5

Kniha je napsána velmi srozumitelně a čtivě. Vše je v ní pěkně vysvětleno a pro někoho, kdo se o čarodějnictví začal zajímat a je na "startovní čáře", může být dobrým průvodcem. A pokud se dostane do ruky člověku, který na čarování a magii nevěří, některé její pasáže mu mohou pomoct se seberozvojem a sebepoznáním.