Mája a smraďoch z neznáma

Mája a smraďoch z neznáma https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/441599/bmid_maja-a-smradoch-z-neznama-Tbc-441599.jpg 4 15 15

Mája série

Mája zbožňuje zvířátka (možná kromě komárů) a vychází s nimi na jedničku! Lidi? S těmi je to rozhodně o dost složitější… Kromě zvířat miluje Mája ještě makarony se sýrem, ale hlavně VĚDU. Až vyroste, bude z ní světoznámá zooložka, bude mít parádní laboratoř na stromě v džungli a taky opičího asistenta Huga. Jen počkejte! Jednoho dne najde Mája v popelnici za domem zvláštního zapáchajícího tvora a jako budoucí vědkyni je jí to hned jasné – právě objevila nový živočišný druh! Odkud se asi vzal? A čím se živí? Parádní příležitost tohle všechno odborně vyzkoumat! Co se ale stane, když podivný tvoreček jednoho dne záhadně zmizí? Začtěte se do Májina báječného deníčku postřehů!... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Olga and the Smelly Thing from Nowhere , 2017

Tůčomil1234
25.08.2022 5 z 5

Velice zábavná kniha. Doporučuji

medlovice
27.09.2021 5 z 5

Mája sice působí depresivně. ale je určitě lepší než její povrchní sousedky hlavně protože najde podivné zvířátko a potom spoustu nových věcí a lidí. Fajn knížka pro tiché a přemýšlivé holky nebo kluky , je plná obrázků a čte se moc dobře.

madlenka3189
11.06.2021 4 z 5

(SPOILER) To je tak krásná knížka pro děcka! Líbí se mi kreativita a použitý humor. Mája je svá a vůbec ji netrápí, že není jako sousedky. Mà oblibu ve zvířátkách - a to VŠECH! Nakonec dá šanci i sousedkám, které dřív nemusela. Prostě taková pohodová holka (:

Podlavicí
12.03.2021 4 z 5

Musím říct, že můj první dojem po otevření knihy, nebyl příliš pozitivní. Všechny ilustrace jsou v barvách černé, červené a růžové, což na mě nepůsobilo vůbec dobře. Ale to mě neodradilo od čtení (ještě, že tak!), a jakmile jsem se začetla, mé negativní pocity byly pryč. Mája je svá a vůbec se za to nestydí. Po chvilce jsem se dokonce stala fanynkou zvířátek a malého Kvíka.

pro děti od 8 let

Elise Gravel