Má mě rád, nemá mě rád

Má mě rád, nemá mě rád https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350888/bmid_ma-me-rad-nema-me-rad-XQ1-350888.jpg 4 597 597

Lucy Huttonová a Joshua Templeman se nemají rádi. Není to jen nějaká vzájemná nelibost nebo snad dokonce pouhé nesnášení se. Nenávidí se celým srdcem a nebojí se dát si to pořádně najevo, zatímco jsou nuceni obývat společnou kancelář vydavatelského domu. Lucy nemůže vystát Joshuovu upjatost a perfekcionismus, on zas pohrdá jejím spontánním přístupem a bláznivě barevným oblečením. Navíc se dozvědí, že jeden z nich má být povýšen. Bitva se rozhořívá naplno a Lucy je odhodlaná nevzdat se, i když se jí hra na nenávist začíná vymykat z rukou. Možná že Joshuu nemá zas až tolik nerada. Možná ani on ji. Možná je od vášnivé nenávisti k lásce překvapivě blízko.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Hating Game , 2016

Andy0892
03.03.2018 4 z 5

Kniha se čte sama, rychle a vtipně ubýhá. Jen mě zklamal ten urychlený konec, jako by se spisovatelka bála, že by to pár stranami navíc pokazila. Ale i tak je tato kniha super odlehčené čtení

lea6493
02.03.2018 5 z 5

chtěla jsem romantiku, dostala jsem romantiku. Hezký příběh, sympatičtí hlavní hrdinové, co víc si přát :) rozhodně doporučuji romantickým duším

malazluta
01.03.2018 5 z 5

Velmi příjemné překvapení, této knížce nemám co vytknout a určitě se k ní někdy vrátím.

alzbeta4340
30.01.2018 5 z 5

Milá a jemná romance - takhle si představuji moderní červenou knihovnu. Nepovedená je pouze obálka českého vydání, která na mě působí až agresivně. Velkou válku mezi mužem a ženou tady ale nenajdete. Spíš nepřiznanou náklonnost a touhu.

Babouš
18.01.2018 4 z 5

Scénář je předvídatelné klišé, ale čte se to jedním dechem. Taková příjemná oddychovka, u které se usmějete. Guilty Pleasure. Obálka je hrozná.

nikiem
14.01.2018 5 z 5

Kniha mě nadchla. Opravdu jsem se bavila, a i když jsem tak nějak tušila co se mezi nimi vlastně děje, ráda jsem si to přečetla a prožívala to společně s Lucy.

Ayuzawa
20.12.2017 5 z 5

Úžasné! Miluju styl psaní autorky. Miluju jejich hry i ten konec a celá ta knížka byla prostě boží :) už aby napsala něco dalšího

mikika
19.12.2017 5 z 5

super vtipná knížka - Ona je prcek a rozevlátá, On je dlouhán a permanentně zachmuřenej. Lucy pak postupně zjišťuje, že Josh se možná věčně mračí hlavně proto, že zkoumá, jak ji políbit a nezlomit si přitom záda...

Arianne
13.12.2017 4 z 5

Trochu jsem se bála, že půjde o stupidní banalitu. Zaváněla tím obálka, proto strhávám hvězdičku. Ale byla jsem příjemně překvapená! Citlivý milý příběh, od začátku předvídatelný, ale úžasně čtivý. Kdo by si nezamiloval nádherného plachého chlapa a mírně ztřeštěnou věčně panikařící holku?
Lehký román plný neotřelých metafor a přirovnání si mě získal a dobře jsem se bavila. Není ani tak vtipný jako úsměvný a o to opravdovější. Namísto jednorázovky jsem našla knihu, ke které se budu ráda vracet (poté, co vyhodím přebal).

Damienronnie
23.10.2017 5 z 5

Vtipná kniha

EvaSupovic
11.10.2017 5 z 5

Perfektní knížka pro chladné večery nejen plná lásky, hašteření, ale i humoru :-D Doporučuji :-)

andrea4315
07.10.2017 4 z 5

Tak tenhle styl vyprávění mi sedl, sebeironizující s originálními přirovnáními, jež vyloudí na tváři úsměv a zároveň bez stop nějaké sebelítosti.
Jinak ale děj téměř nulový a velmi předvídatelný. Pro odpočinek ovšem výborný.

NeliQ
06.10.2017 3 z 5

Tak ja neviem... Veľmi som sa na úto knihu tešila, ale musím povedať, že napokon som bola trochu sklamaná. Proste som od nej čakala niečo viac. Aj toho humoru, aj ja neviem, proste Joshua mi prišiel v druhej polovici ako zamilovaná pubertiačka. Myslela som, že to bude niečo ako Božský bastard - nie sexuálnymi scénami, ale chémiou a humorom. Avšak neľutujem, že som ju čítala, aj ju pokojne doporučím ďalej ako oddychovku, ale za mňa len 3,5*

Jajibloguje
06.10.2017 5 z 5

Máte radi bláznivú romantiku? Nenútený humor? Radi sa smejete pri čítaní vo verejnej doprave? Ak ste na otázky odpovedali áno, kniha je určite pre vás. Dej je síce ľahšie predvídateľný, ale nesnažte sa o to. Pokazili by ste si zážitok, ktorý kniha ponúka.

Čitateľ si môže v nej nájsť omnoho viac. Minimálne toľko, čo ja. Niekedy mi pripadalo, akoby opisovala reálne príhody, ktoré sa stávali mne alebo hocikomu inému. Možno aj preto som si ju obľúbila, pretože som jej okamžite uverila. Uverila som Lucy aj Joshovi, ich citom, činom aj myšlienkam. Nedokázala som sa od nej vôbec odtrhnúť a nosila som ju všade, pokým som ju neprečítala.

Jediné, čo ma sklamalo, bola obálka. Určite sa mnohým páči, ale pre mňa to bol krok vedľa.

Knihu hodnotím pozitívne, dokonca viac než to. Som veľmi zvedavá aj na inú tvorbu od autorky. Prosím, nech ju ale prekladá opäť Dana Ghaniová, pretože odviedla kus úžasnej práce.

bezzink
04.10.2017 3 z 5

Celkem zajimava oddychova cetba..Ale na vice jak 3 hvezdy to z me strany neni. Zkratka je to prumerna, strestene napsana romantika...Pokud po ni sahnete, litovat nebudete.

lenka5535
23.09.2017 5 z 5

Veľmi príjemná romantická komédia, plná vtipných momentov. Ja som si knihu užila a zhltla som ju za 2 večery. Kniha bola perfektne napísaná, už dlho som sa tak nebavila a bolo cítiť tú chémiu medzi postavami. Určite odporúčam.

keiko33
19.09.2017 5 z 5

Aj ked som uz par knih na tento sposob citala, tak tato je s tych lepsich. Medzi Joshom a Lucy bola rivalita a naoko nenavist, no nerobili si navzajom zle, skor to bolo o slovnych urazkach. Chudacik Josh nevedel ako dat najavo svoje city a samozrejme Lucy to vobec nedochadzalo, narozdiel od vsetkych naokolo. Ako autorkina prvotina, velmi vydareny kusok, bez prehnanych sexualnych scen, skor take sladke oddychove citanie. A obalka knihy je velmi trefna.

láska humor pro ženy zfilmováno nenávist nakladatelství a vydavatelství romance

Autorovy knížky

Sally Thorne