Smlouva s ďáblem

Smlouva s ďáblem https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15386/smlouva-s-dablem-15386.jpg 4 36 36

Lorimerovi série

< 3. díl

Rok 1829. Aubrey Montfortová se vydává za ovdovělou hospodyni. V zoufalé snaze udržet si své nové místo - a svá tajemství - promění zpustlý zámek Cardow ve výnosný majetek. Brzy potom, co se po letech nepřítomnosti vrátí její zaměstnavatel, lord Walrafen, domů, na ni však padne podezření z vraždy. Jiskry a blesky lítají, kdykoliv se s mladým earlem setká, ale přesto pro ni znamená jedinou naději. Walrafen se jen neochotně vrací do domu, kde strávil dětství a který si oškliví. Na zámku prý straší - ale ten, kdo zabil jeho strýce, nebyl duch. Zavraždila ho krásná kastelánka? Přinejmenším ta osoba lže - na to má earl důkaz. Celá pravda je však taková, že je k této ženě přitahován vášní tak prudkou, že podobnou nikdy nepoznal.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

A Deal with Devil , 2004

Senza Jenka
02.01.2024 3 z 5

Zbytečně natažené. Vývoj vztahu bleskový. Do postele ji tak trochu dotlačil.

moudivlacek
17.01.2021 4 z 5

Krásná pohádka pro dospělé s tajemstvím, které se velmi pomalu odkrývá a dere na svět. Stejně tak jako i láska mezi hlavními hrdiny. Velmi svérázná mladá žena a bohatý hrabě k sobě hledají cestu i porozumění toho druhého.
Není to nic světoborného a motivem něco neznámého, přesto jsem si čtení užila a odreagovala se. Řadím do červené knihovny, kterou občas neuškodí nikomu si ji přečíst.

Jessybelle
14.05.2020 5 z 5

Kniha splnila očekávání, romantika, vášnivé vsuvky, detektivní zápletka. Čte se příjemně, taková předvídatelná milá oddechovka.

MakiMel
03.05.2020 4 z 5

Historická romantika s detektivní zápletkou. Rozhodně se četla dobře, i když děj je vzhledem k typu knihy dost předvídatelný.

LilianaFalcon
03.01.2020 4 z 5

Moc povedená romantika s lehce detektivní zápletkou. Mezi hlavními hrdiny to hezky jiskřilo, nechovali se nijak přemrštěně a nelezli mi na nervy (což je v tomhle žánru co říct!). Je to pro mě první knížka této autorky, tak jsem zvědavá na další její počiny.

havrmoni
12.10.2015 5 z 5

Moc pěkné a hl.hrdinka mi byla ze všech, zatím přečtených knih od této autorky, nejsympatičtější. Mám pocit,že ta smlouva s ďáblem nebyla myšlena na Gilese,ale jeho strýce, napadlo mě to na konci při vyjasnění všech tajemství a myslím,že ta věta v tom smyslu tam od hl.hrdinky i padne.
Celá série stojí za přečtení.

marijko
01.07.2012

Do ďábla má hrdina daleko, ale pro mě jedna z nejlépe napsaných knih od autorky...

WEIL
25.09.2011

Podepisovat smlouvu s ďáblem v dnešní době je možná lehčí než s hypoteční bankou.

19. století romance historické romance

Liz Carlyle