Lobo versus Maska

Lobo versus Maska https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/7083/special-crew-lobo-versus-maska-7083.jpg 4 48 8

Oba nezničitelní, oba psychopatičtí, oba destruktivní. Souboj století: Lobo versus Maska.

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Lobo/Mask , 1997

Hadati
20.11.2018 3 z 5

Lobo mě potěšil zejména komiksem Kontrakt na Boga nebo Kostějem nesmrtelným. Zajímavým počtením byl také omnibus Masky. Proto jsem byl plný očekávání, jak to zvládnou Lobo a Maska v jednom komiksu. A jako u většiny komiksů, kde se objeví více celebrit najednou, velké zklamání. Trochu zaspoileruji, když řeknu, že se komiks dá rozdělit do tří částí: 1. Lobo bojuje proti Masce. 2. Lobo spolupracuje s Maskou. 3. Lobo je Maska. První část je asi nejzábavnější, kdy se Lobo rozvtekleně snaží zabít Masku a pomalu dochází ke zjištění, že ten je nezničitelný. Druhá část sází na to, že Maska si prostě dělá srandu i ze spojenců a její kanadské žertíky bývají většinou smrtonosné. Třetí část je pak dokonalá nuda. Dá se to přirovnat k tomu, jako když ve filmu Maska od Stanleyho Ipkise získá masku hlavní záporák, který nemá smysl pro humor, a podle toho se taky Maska chová. Po tomhle zklamání mi asi bude nějaký čas trvat, než se odhodlám k otevření podobných komiksů.

livius9028
06.09.2018 5 z 5

Masaker masakrů. Dva z nejbrutálnějších sekáčů všech komixových dob se posekají navzájem!

jaroslaf2941
15.12.2015 5 z 5

Spojte nejpříšernějšího mezigalaktického lovce odměn a jednu masku a vyjde vám ultimátní masakr, který zničí celý vesmír .) Vyrostl jsem na ní a je to jedna z knih, o kterou jsem kdesi přišel a dodnes toho lituji.... Moje první seznámení s komiksovou maskou .)

jirincz
15.06.2015 2 z 5

Pěkná kresba, pár dobrých hlášek Masky. Moje první seznámení s Lobem (nijak pozitivní). Celkově spíše nuda, nic co bych musel číst podruhé...

Rilian
08.06.2015 3 z 5

Prostě ultimátní přesdržkovka, jakou lze od těchto postav čekat, a která si na nic nehraje!

Krabak
08.11.2014 5 z 5

Doposud můj nejoblíbenější komiks, jaký jsem kdy vlastnil :) Nikdy neomrzel a ani neomrzí!

Pendergastt
15.10.2014 5 z 5

Moc pěkný komiks, jediný svého druhu ve kterém se Velký šéf Lobo potkává s Maskou.
Je plný krásných kreseb a skvělých hlášek, jako ty tasemniccvoku a Přemkova kapesní megaatomovka :)
Sarkasmus jen potrhuje krásu tohoto díla.

Flipper
02.10.2014 4 z 5

Na vystrelenie očí z brokovnice, aby vyleteli z druhej strany pupku a ešte urobili "črevnú" grimasu treba fakt hustý matroš. Krvavomedzigalaktická oddychovka.

Autoři knihy

Alan Grant