Likvidátor

Likvidátor https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519699/bmid_likvidator-64ba1d7a47a23.jpg 4 46 18

Bůh a ďábel jsou mrtví. Z jejich těl povstaly tisíce dětí. Slabí parchanti, živící se emocemi a vírou, toužící po absolutní moci a jedinečnosti. Zničili světový řád bez mrknutí oka. Bojují o každou duši v postapokalyptickém světě městských států. Čím více služebníků, tím větší Moc. S ní vytváří ze svých věrných silné netvory šířící zkázu a smrt. Naštěstí existují na světě Likvidátoři a Bohobijci. Jeden z nich je Samuel Drops. Zabíjí stvůry za peníze, kazí bohům plány a užívá si života plnými doušky. Když narazí na chlapce, který nosí smůlu, svolnou šenkýřku, zákeřnou čarodějku a město obklíčené trolly, bere to jako výzvu. Příliš pozdě si uvědomí, že nejde jen o bitvu mezi dvěma bohy a podivnou shodu okolností.... celý text

Johny_H.
20.04.2024 5 z 5

Dlouho se mě nestalo, že mě kniha chytla prakticky od první věty a byla bezchybná až do konce. Tento začínající autor má rozhodně potenciál a já jen doufám, že z této knihy vznikne série. Jelikož svět je opravdu zajímavý a hlavní postava také. Je tu jediná chyba kde dám 7 z 5 hvězdiček :-). Toto mohu opravdu vřele doporučit.

maximus13
11.03.2024 4 z 5

Jsem rád, že u své první přečtené knihy žánru fantasy jsem vsadil na mladého českého autora. Jsem sice fanoušek sci-fi, ale mohu s čistým svědomím napsat, že jsem se opravdu skvěle bavil. Celá kniha byla našlapaná akcí a také hlubokou nákloností hlavního hrdiny k opačnému pohlaví. Obálka alá Saudek zcela jasně vystihuje o čem celá tato fantasy kniha pojednává.

kefinek
09.03.2024 4 z 5

Obalka skvělá, postavy zajimave, sex zabavnej, vsechny zvraty na zaver bomba, ale co je obrovska skoda je nejspis velice odbyta korektura a redakce, protoze si jinak neumim vysvetlit tak silene mnozstvi hrubek v jednom textu. Dala jsem 4 hvezdy za obsah a napady, ale ta gramatická stranka mi trochu lamala srdce a minimalne hvezdu dolu by zasloužila.

Aleen
11.02.2024 4 z 5

Já se chytila na saudkovskou obálku. A jsem za to ráda, i když jsem mírně rozpolcená. Příběh není úplně poplatný současné české "brakovce", nicméně opět klasika, kdy je hrdina mimořádný a velmi přitažlivý pro ženy. Jsou v ní moc hezké, originální a zajímavé momenty. Pak přijdou místa, kdy mám pocit, že všechno stojí na jednom místě, jen se střídají dějiště, ale ten sex... dost dobrý..., ale taky se mi navždy nevypálil do mozku, ani nikam jinam... Celkově je to maličko nedopečené, nicméně závěr se skutečně velkými zvraty, kdy nikdo není, kým se zprvu zdál, to dostatečně vynahrazuje. Jak říkám, jsem rozpolcená, přesto pro mě hodnotu čtyř hvězd, nebo alespoň tří a tří čtvrtin, ve svém ranku má.

Maraiser
03.02.2024 4 z 5

Jako zajímavý. Možná trochu překombinovaný, ale zajímavý to bylo. Poslední odhalený bůh/bohyně mne překvapil/a. A popravdě jsem to moc nepochopil.
Zajímalo by mne, jaké město je vzorem pro Celsior. A to už jen proto, že jsou zmiňovány Vary.
A co se týče obálky, tak jsem si nejprvě říkal - no jo, chtěli zaujmout - a ono ne, i v tomto ohledu je to slušně divoký.

jiri1478
24.01.2024 4 z 5

Kniha která je plná akce humoru a dívek

michal3736
05.01.2024 4 z 5

Čekal jsem klasickou řezničinu a ono skoro porno. Rozhodně by mě to před lety dost zaskočilo :D

cori
31.12.2023 3 z 5

Postapokalyptický zaklínač s nadrženým ptákem likviduje monstra a ve volných chvílích provozuje švédskou trojku. Akční béčko, které má víc pornoscén než Kotleta.

karel bradac
29.12.2023 5 z 5

To byla jízda, vůbec bych nečekal od mladého autora takovou smršť. Kotletovi roste těžká konkurence :-) Bylo to ve zkratce to napínavé postapo fantasy prošpikované akčními bojůvkami a porno sekvencemi. To se nám chlapům líbí, jojo :-)

verdulos7977
25.12.2023

Knihu mi půjčila paní v knihovně, proto, že mám ráda fantasy. Knihu psal její syn. Proto jsem neodmítla a knížku si odnášela na pár dní domů. První stránky, a já jsem upřímně nevěděla, o čem čtu. Nešlo to. Věty jsem musela číst několikrát , říkala jsem si, že to není vůbec můj styl. Týpek, dítě , rostliny cože ??! Ovšem, nevzdala jsem se a stálo to za to. Po příjezdu Likvidátora do vesnice se děj začal krásně a plynule rozjíždět. Začala jsem rozumět a začala jsem se i smát. Chvilkami jsem byla i lehce roztoužená (pár erotický scén), překvapená. Do samotného finiši totiž člověk neví, co se za vším skrývá. Nebyl to můj žánr, byla to směs všeho možného Konec mě zklamal jen z jediného důvodu a to z toho, že budu muset čekat a doufat v další díl

Roniki
26.11.2023 2 z 5

Tohle se moc nepovedlo. Kniha není vyloženě špatná, ale místy působí podivně, chaoticky nebo nesmyslně. Erotické momenty dokáží fantasy příběh zpestřit, ale zde působily nepatřičně. Zatímco se mnohdy nemohu dočkat rozuzlení, tak tady jsem se musel nutit, abych knihu nakonec dočetl.

Morning
05.11.2023 5 z 5

Knihu jsem koupil hlavně proto že se mi vizuálně líbila, ale nakonec jsem se dobře bavil. Už dlouho se mi nestalo že by mě příběh a vývoj knihy podobného žánru překvapil tak jako zde. Nové, neotřelé a povedené.
Jediné co by se dalo vytknout je fakt že zatímco sexuální scény jsou popsány naprosto detailně, bojové scény by chtěly ještě trochu dopilovat.
První díl jsem koupil ze zvědavosti, druhý díl (o kterém snad ani nepochybuji) nedočkavě předobjednám.

PetraHoudova
30.10.2023 5 z 5

Tak tohle byla pecka! Hledala jsem nějakou oddychovku, akčňárnu, a kniha mě zaujala obálkou. Pokud máte rádi Kotletu, Žambocha a tak, určitě vás tahle knížka nezklame. Malinko jsem se bála rozsahu, ale děj ubíhá dost svižně. Teda, rozjezd je trochu pomalejší, autor si dává načas a uvádí čtenáře do postapo světa, ale pak už následuje nápaditá jízda plná zábavných momentů, přestřelek, nemravných scén. Ale dočkala jsem se i řady překvapivých zvratů, autor několikrát rozbil mojí představu toho, jak se bude děj vyvíjet. Prostě, čekala jsem průměrný „brak“, ale dostala jsem dost promyšlený a vtipný příběh.

Ven_D
26.10.2023 4 z 5

Suma sumárum nejsem zklamaná. 504 stran je úctyhodný rozsah a v případě Likvidátora je vyplněn momenty silnými i utahanými. Příště by mohlo být zapojeno méně popisů a více dialogů. Ovšem tyto priority se liší čtenář od čtenáře. Je-li dialogů více, pomáhá to zejména svižnosti a v mém případě i čtivosti. Někdo má na druhou stranu popisy rád, já ne.

Likvidátor stojí v každém směru za pozornost, protože ne každý je starý uspěchaný zvrhlý chlípník jako já! Tomu potom autorův styl psaní sedne o poznání více než mně a pokračování, pro které byla ponechána zadní vrátka, bude vyhlížet o to nadšeněji. Kompletní recenzi najdete na webu Knižní díra!

sissoo
19.09.2023 3 z 5

dle popisu a nazvu knihy jsem cekal neco jak Kulhanka,ale dostal jsem v podstate postapo fantasy 50 odstinu sedi s obcasnou akci..) jinak je kniha pomerne dobre ctiva s dobrym prekvapenim na konci..priste vic akce a mene sexu..)

Lacie
18.09.2023 5 z 5

Bála jsem se pomalejšího rozjezdu, ale ne, mě to sedlo. Samuel je sympaťák a žádný Superman, děj byl pro mě překvapivý hned v několika ohledech a i když jsem si samozřejmě vytvořila vlastní teorie, tak jsem se netrefila ani jednou:) Pokračování se přímo nabízí, tak snad se dočkáme!

MilanKop
13.09.2023 5 z 5

Tak tohle byla jízda od začátku do konce. Ani chvíli jsem se nenudil a stránky jsem hltal. Tajně doufám v pokračování :)

LN88
04.09.2023 5 z 5

Prvních cca 50 stran jsem se nudil, až mi naskočila myšlenka, že koupě této knihy byla chyba. A pak najednou cvak, jízda až do konce :-)

česká fantastika postapokalyptické romány

Honza Slívka