Lidské vědomí a vesmír

Lidské vědomí a vesmír https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361761/mid_lidske-vedomi-a-vesmir-q6e-361761.jpg 4 4 1

Lidské vědomí, které je vícerozměrné, a mnohaúrovňový vesmír existují na základě touhy existovat. V okamžiku, kdy člověk dosáhne nové úrovně vědomí, přemění se pasivní lidská touha existovat na spokojený psychický a duševní život. Přijměte model svobodné osobnosti Díky poznání, které nabízí tato kniha, lze přijmout odvážný model svobodné osobnosti, přeměnit vědomí na vysoce kreativní, uvědomit si sílu přítomného okamžiku, posílit životní energii, zdraví a mezilidské vztahy, a uskutečnit tak skok do nové reality spokojeného života.... celý text

Mellivora
01.05.2020 4 z 5

Zajímavá knížka o souvislostech mezi vědomím a vesmírem. Četla jsem ji dlouho, protože to pro mě nebylo snadné čtení. Byla místa, kde jsem příliš nerozuměla, o čem autorka píše. Nicméně nepochybuji o tom, že s rostoucím vědomím poroste i pochopení této knihy.
Líbí se mi, že se autorka otírá (A tím je ukazuje) o velké množství témat, kterým se věnují samostatné publikace.
Ocenila jsem velmi její časté rozdělování slov, kdy jsem pochopila odpověď na mou otázku "Kdo je úspěšný člověk?"
Cituji odstavec "Pokud člověk touží po úspěchu, míjí se s vlastním štěstím, protože Ú-SPĚCH je odvozen od slova spěchat..." .. BOHA-TSTVÍ .. BO-LEST .. a spoustu dalších hrátek se slovy.
Velmi poučná knížka. Děkuji

Věra Balková