Léto plné kotrmelců

Léto plné kotrmelců https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4707/bmid_leto-plne-kotrmelcu-ZrY-4707.jpg 4 25 25

Rodiče desetileté Nely vlastní cestovní kancelář a děvčátko tráví každé prázdniny u moře. Nela závidí kamarádce prázdniny na českém venkově. Zcela nečekaně sem přijíždí babiččin bratr, který se kdysi odstěhoval do Ameriky. Strýček touží prožítLéto ve svém rodném, bohužel značně zchátralém domě. Nela je ochotna, dokonce nadšena jít do nepohodys ním. Svého rozhodnutí ani na okamžik nelituje. Spolu se strýčkem zažívá kopec malérů, průšvihů i nevšed-ních dobrodružství.... celý text

jaja4
08.03.2024 5 z 5

Wow! Toto bolo naozaj krásne. Škoda, že viac Řeháčkovej kníh nemá takýto pozitívny, bezstarostný tón.

Lovehorses365
25.11.2023

Doporučuji!!!

Ann98
24.01.2019 4 z 5

Poutavě napsaný příběh prázdninového dobrodružství hlavní hrdinky Nely a jejího prastrýce se odehrává ve zchátralém domě na venkově. Kniha se četla poměrně rychle, je zábavná, plná různých dobrodružství a příhod. Naprosto ideální kniha pro čtenáře od 9 let. Mohu s klidným svědomím doporučit ostatním.

Vendula39
31.12.2018 5 z 5

Knížka se mi velice líbila. Ten svět když ještě nebyla televize atd. Rozhodně pěkné počtení se spoustou příhod.

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná a velice čtivá kniha. Nicméně mne nezaujala tak, jako ostatní autorčiny knihy. Přesto mohu jen doporučit!

Always a reader
09.07.2015 4 z 5

Je to hezká knížka, ale já jsem jí četla docela dlouho, protože mě až tak moc nebavila. Je to spíše knížka pro mladší.

Evik30
13.03.2014 5 z 5

Perfektní knížka pro mládež. Spousta dobrodružství, pěkná vesnička a spoustu zvířat. Taky bych chtěla v dětství něco z toho zažít. Bohužel už dítě nejsem, ale o podobnou vesničku usiluju tak uvidíme. Knížka se čte sama, přečtená je tak za den, záleží na rychlosti čtenáře. Vřele ji všem doporučuju!! :o))

lusinka.9
02.11.2013 5 z 5

Tahle kniha se mi moc libila.Škoda že nejni pokračování

Džizetka
27.02.2012 3 z 5

Je poutavá,čtivá a zábavná.Spíše pro dívky nad 10 let.Čte se lehce a otáčíte stránky ani nevíte jak rychle.Tahle kniha stojí za přečtení,budete určitě spokojeni :)