Letadla 2 - Hasiči a záchranáři

Letadla 2 - Hasiči a záchranáři https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209621/mid_letadla-2-hasici-a-zachranari-HG0-209621.png 4 7 2

Obrazový průvodce. Prášek Skočdopole míří do Národního parku Písty, aby podstoupil náročný záchranářský trénink a stal se hasičem. Zvládne to? Seznam se s Práškovými novými přáteli Strážcem Břitvou, Lil Kapkou, Větrníkem, Cabbie, Márou, Patch a se skvělou partou Kouřových skokanů.

Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Egmont (ČR)

Disney Planes Fire and Rescue , 2012

hanka24
10.04.2024 3 z 5

Obrazový průvodce k filmu Letadla 2. Málo textu, spíš popisky. Seznámíte se se všemi postavami i okolím, kde se děj odehrává. Malému se líbily hlavně ty obrázky, u textu nevydržel ikdyz byl krátký.

Ikkju
13.12.2018

Přečteno za jeden večer, prohlížení obrázků je pro mlaďáska na hodně večerů.

Překlad je místy toporný, zasekl jsem se na místě, kde se plameny rozzuřily, zaregistroval jsem i pár překlepů. Tyhle věci obvykle neřeším, ale u těch pár vět které v knize jsou je to trošku bída.

Příběh celkem dospělácký, závodní letadlo po vážném zdravotním problému zvolní a snaží se najít nějakou novou životní náplň, hrdinné nasazení může být bez ohledu na aktuální schopnosti risk pro hrdinu i pro letadla okolo.

Walt Disney
americká, 1901 - 1966