Let v oblacích

Let v oblacích https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222984/bmid_let-v-oblacich-PGW-222984.jpg 4 378 58

V oblacích série

Bianca, letuška první třídy, se vždy považovala za vyrovnanou a racionálně uvažující dívku. I když se díky své práci běžně setkávala se supermodely a filmovými hvězdami, kterým by snad každá holka toužila dělat společnost, Bianca dokázala jejich pozvání odmítnout. Bez problému je však za letu ve výšce jedenácti kilometrů, a to na osmicentimetrových podpatcích, s úsměvem obsloužila šampaňským. Avšak poté co spatřila Jamese Cavendishe, milionáře a majitele několika hotelů, podlomila se jí kolena. Jeho podmanivému tyrkysovému pohledu zkrátka nešlo odolat. Když se ke všemu přičetla i jeho dominantní nadvláda, která jí imponovala, a k tomu příslib rozkoše a bolesti, jež mu četla v očích, nebylo nic překvapujícího, že naprosto ztratila hlavu... Upozornění: Tato kniha není určena mladistvým do osmnácti let.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Galatea

In Flight , 2012

nikca1994
26.01.2024 4 z 5

Tak především kniha se mi libila postavy byli fajn,až na Mellisu a na Biancina otce ty moc ne,ale co se mi ještě nelíbilo byl nedokončený konec příběhu.Vždy jsem si vybírala knihy s koncem bohužel kdybych to věděla tak bych ji pravděpodobně nečetla,protože se k dalším dílům nedostanu nemají ji v knihovně tak se nedozvím jak to dopadne se všemi postavami a to je mi líto takto si mohu jen domýšlet konec.Pokud by knihovna měla další dily tak si je přečtu doporučuji i tak jen je potřeba další díly.

Čtenářka368
29.05.2023 3 z 5

Tak především je důležité, že kniha má 4 díly a z toho jen 2 jsou přeložené do češtiny. A konec je samozřejmě otevřený. Dokonce bych řekla useknutý tak, že jsem myslela, že mi kus knihy snad chybí. Kdybych si tohle bývala zjistila dopředu, do čtení bych se nepouštěla. Za mě to není špatná kniha, ale 4 díly a ještě je louskat v angličtině. Nevím, jestli budu dál pokračovat. Příběh není špatný, sex. scény také ne, ale vůbec mi nepřirostly k srdci hlavní postavy a nějak mě to celé nezasáhlo. Ani chemie mezi postavami za mě není to ono, co člověk najde jen v některých knihách.

terikus
12.09.2022 5 z 5

50 odstínů trošku jinak, hodně jsem to v tom viděla, ale jinak to bylo fajn.

dooky
07.06.2022 3 z 5

Žádné terno mezi erotickými romány. Má to ale hlavu a patu, zajímavou zápletku a čte se to samo. Pro ty, kteří tento žánr vyhledávají, můžu doporučit.

Lena79
29.10.2021 5 z 5

Knihu jsem doslova zhtla na jeden zátah. Žádné zbytečné řeči okolo, prostě odpočinková četba. V mnohém se příběh podobal knize Padesát odstínů šedi, kdy on je nadpozemsky krásný, nechutně bohatý s nějakým děsivým tajemstvím z dětství, zatímco ona nedotčená kráska. Myslím, že tady také veškerá podobnost s výše jmenovanou knihou končí, tento příběh m,á větší náboj a smyslplnější děj.

Jita160
09.10.2021 5 z 5

Auuuu....tak to bylo vážně žhavé čtení. Ještě teď mě z knížky pálí prsty jak jsem obracela stránky.
Erotických scén tam bylo opravdu hodně,byly vzrušující i vulgární. Prostě BDSM!!!!
Příběh je o letušce Biance , která utíká a ukrývá se před násilnickým otcem.
Když potká Jamese...dominantního, krásného, bohatého muže, který léta její linkou okamžitě mu propadne, kdo proboha ne :-D:-D:-D
Závěr mě úplně pohltil a proto musím okamžitě číst pokračování.

Njangu
10.08.2021 3 z 5

Podobných knížek už jsem přečetla spousta, ale tohle nebylo moc povedené. Občas se nějaké části, které se povedlo, ale jako celek nic moc. Asi mně tam vadil moc spisovný jazyk v některých pasážích. Nevím. Rozhodně jsou mnohem lepší.

Alnima
11.02.2021 odpad!

Ani jsem nedočetla. Hrozné komentáře, nesmyslné postavy a hned od začátku scény, které na mě působily nahodile a nepromyšleně..

Saraken
28.01.2021 5 z 5

Super tesim sa na dalsiu cast ;)

janno69
21.08.2020 odpad!

Horší blábol jsem ještě nikdy nečetla, to se prostě nedalo. Dočetla jsem, jen proto, že nenechávám knihy nedočtené a dávám jim šanci, ale tady jsem se sekla. Dál není co říci....

jinbr
12.07.2020 odpad!

Tak tohle ne. Jsem hodně otevřená různým romantickým knihám, ale tohle byl naprosto příšerný způsob vyprávění příběhu. A souhlasím naprosto s tím, že orgasmus na povel je snad ten nejhorší literární nápad.

Ivet1990
30.04.2020 2 z 5

Abych byla upřímná ani jsem knihu nedočetla.Bylo to jako číst 50 odstínů, možná ani tam nebylo tolik sexu jako tady. Tahle kniha není nic pro mě.

Myška43
03.03.2020 4 z 5

Těchto podobných příběhů je spousta a přesto se mi kniha líbila i druhý díl.

wendy944
16.01.2020 5 z 5

Celkem se mi líbila ale ještě tumu něco chybělo

Belisima
07.01.2020 3 z 5

Chtěla jsem si odpočinout, to mi knížka splnila na 100%. Vadí mi ten šablonovitý scénář. Ale bylo to dobře napsané a konec knížky byl dokonce napínavý, to jsem nečekala.

avalonek
19.05.2019 3 z 5

Nevím,co bylo dřív,jestli padesát odstínů a nebo tohle..Ale padesátka u mě vede..Děj měl hlavu a patu,tohle ne..Pana,která mu dá po jednom dni a ještě jí nic nebolí a má milion orgasmů..opravdu hodně jednoduchá kniha

JanickaP
10.02.2019 3 z 5

Tak hned od zacatku mi vadilo, jak. Bianca oslovivala Jamese... "pane Cavendishi", okamzite jsem si ho predstavila jako 50 leteho chlapika, ktery je proste bohaty. No jasne, ze mu 50 neni, ale proste to k tomu silene pridavalo. Bianca mi nebyla nesympaticka, docela jsem si ji oblibila, hlavne ten jeji bratrsky vztah se Stephanem. Ale prislo mi to jako silena napodobeni Christiana a Any z 50 odstinu, kde mi ale vse pripadalo daleko zhavejsi nez tady. No co dodat na konec... Urcite bych ji nečetla znovu.

Knihomolka97
10.01.2019 3 z 5

Průměrná kniha tohoto žánru. Četla se sice dobře, ale něco tomu chybělo.
Bianca mi byla strašně nesympatická a svým chováním mi lezla na nervy.
James pro mě byl trochu divný. :-D
Druhý díl číst nejspíš nebudu, když stejně u nás série zůstane nedokončená. Zbytečné... :-(

LenRan
16.08.2018 4 z 5

Oba díly se mi líbily a jsem hodně zklamaná, že nevyšlo v ČR pokračování. Kdybych si toho všimla dřív, asi bych raději nezačala číst.
Hlavně v druhém díle mi chvílemi hlavní hrdinka přišla úplně mimo a vadila mi její zakomplexovanost, holka někdy vůbec netušila co se děje. Určitě bych to nesrovnávala s jinou knihou podobného tématu, tady hlavní hrdinka měla důvod ke své submisivitě, nebyl to jen rozmar.
Pokud by byly vydané všechny 4 díly, určitě bych doporučila ke čtení, takto mě to jen naštvalo.

JaKa1974
05.08.2018 3 z 5

Kniha se mně dostala do ruky, aniž bych tušila, že je to erotický román. Raději mám detektivky, ale nedokázala jsem ji odložit. Přečetla jsem ji rychle a.... doufám, že se mně do ruky dostane i druhý díl.

sex sexuální úchylky erotika BDSM

R. K. Lilley
americká
2014  76%Let v oblacích
2015  78%Vysoko (v oblacích)

Kniha Let v oblacích je v