Let v oblacích

Let v oblacích https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222984/bmid_let-v-oblacich-PGW-222984.jpg 4 378 58

V oblacích série

Bianca, letuška první třídy, se vždy považovala za vyrovnanou a racionálně uvažující dívku. I když se díky své práci běžně setkávala se supermodely a filmovými hvězdami, kterým by snad každá holka toužila dělat společnost, Bianca dokázala jejich pozvání odmítnout. Bez problému je však za letu ve výšce jedenácti kilometrů, a to na osmicentimetrových podpatcích, s úsměvem obsloužila šampaňským. Avšak poté co spatřila Jamese Cavendishe, milionáře a majitele několika hotelů, podlomila se jí kolena. Jeho podmanivému tyrkysovému pohledu zkrátka nešlo odolat. Když se ke všemu přičetla i jeho dominantní nadvláda, která jí imponovala, a k tomu příslib rozkoše a bolesti, jež mu četla v očích, nebylo nic překvapujícího, že naprosto ztratila hlavu... Upozornění: Tato kniha není určena mladistvým do osmnácti let.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Galatea

In Flight , 2012

babul83
10.06.2015 5 z 5

Mne sa kniha veľmi páčila. :) Čítala sa ľahko a rýchlo. Len škoda, že preklad trvá tak dlho. Keďže vyšli už aj ostatné časti v angličtine a u nás sa preklad akosi naťahuje.

malazluta
05.06.2015 2 z 5

Nemůžu si pomoct, ale u této knihy jsem se děsně nudila. Celá kniha je jedno velké klišé a to, že je (podle mě) napsaná lepší formou než 50 odstínů ji nezaručuje dobré hodnocení. Trošku dramatu na závěr to už nezachrání. Hlavní postavy si mé sympatie nezískaly a postrádala jsem mezi nimi jakoukoliv chemii. Třeba je to mnou a tato kniha mi vůbec nesedla, ale jisté je, že se k ní už nevrátím.

cukrovka
26.05.2015 4 z 5

Kniha je velmi čtivá. Romantika, erotika zajímavá prostředím letušek. A hlavní hrdinové byli sympatičtí i se svými problémy. Jen nerada čekám na pokračování, otevřené konce nenávidím. Hodně často mi další díly různých sérií připadají jak umělé natahování příběhů pro větší zisk z prodeje.

Laf
25.05.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Úplně mě chytla a nepustila až do posledního slova. Jenom doufám, že pokračování bude také tak dobré...

Nikyna8
08.05.2015 5 z 5

Další krásná romaticko-erotická knížka už se těším na další díl,hodně připomíná 50 odstínů.Škoda že bude další díl až za dlouho nemám ráda když musím tak dlouho čekat na další díl

petvet
05.05.2015 4 z 5

Knihu právě čtu a docela se mi líbí. Dost mi to připomíná Padesát odstínů šedi.
Hodnotit budu až na konci knihy ... zatím ji čtu jedním dechem a doporučuji.

.... o 2 dny později (dočteno) :)

Beni
03.05.2015 4 z 5

Kniha je velmi čtivá, hodně mi připomínala 50shades, s tím rozdílem, že tady si nesou problémy z minulosti oba hrdinové... Nesnáším takto otevřené konce - ach jo, čekat až někdy do října, kdy vyjde druhý díl, je k zbláznění....

Ditules
25.03.2015 3 z 5

Další z románů o BDSM vztahu, sexu sem a sexu tam. Oba hrdinové mají temnou minulost. O něco lepší vylíčení praktik než v 50SoG. Přesto průměr. Jedno přečtení stačí.

Ewik
23.03.2015 4 z 5

Kniha byla čtivá. Nečekala jsem od ní nic závratného, takže mě ani nepřekvapila ani vyloženě nezklamala. Nutno podotknout, že je to obdoba Fifty shades. Přijde mi, že poté, co tato trilogie vyšla se s touto tematikou roztrhl pytel a je to tak nějak jako přes kopírák.
Prostředí letušek bylo však neotřelé a děj byl svižný a čtivý. Celkem sympatičtí mi byli i hlavní hrdinové. Knihu jsem přečetla za 1 den ani jsem nemrkla. Určitě si přečtu i 2.díl, abych alespoň věděla, jak to všechno dopadne. Třeba se tam i více bude vyvíjet vztah jejího nejlepšího kamaráda a jeho přítele.

Veronika.C
27.02.2015 4 z 5

Na tuto knihu jsem se moc těšila a musím říct, že mě trochu zklamala protože se moc podobala jiným knihám, které byly navíc lépe napsané. Ikdyž prostředí letušek určitě bylo zajímavé a kniha se četla dobře, přelouskala jsem ji za 1 den. Nebude patřit mezi mé favority ale druhý díl si určitě přečtu, abych věděla jak vše dopadne ikdyž je to určitě jasné :)

Charmedka
22.02.2015 4 z 5

Erotické scény jsou opravdu vzrušující a i když někdy vulgární, stále to působí dobře a neodrazuje to. Navíc sympatické postavy a příběhy z minulosti knihu báječně doplňují. Za mě moc milé překvapení.

LucyNej
22.01.2015 5 z 5

Ze začátku jsem se nemohla nějak začíst, ale jsem ráda, že jsem knihu neodložila a dočetla do konce. Velmi se těším na další díly...

SiminkaS
19.01.2015

Pro mě po delší době opět top knížka, přečetla jsem ji behem jednoho dne, nelituju toho a tesim se na druhy dil! Dějove linie se sice podobaji jinym knizkam, ale proč ne? Me se to libi, zadne zbytecne popisovani kliky u dveri, proste dej - romantika - doporučuji přečíst :)

Samira
19.12.2014 5 z 5

Velmi příjemné překvapení, po dlouhé době jsem se zase nechala pohltit žánrem. Neříkám, že je to nejlepší, co jsem v něm četla, ale velmi dobré ano. Moc chválím inovativní a opravdu zajímavé prostředí letušek, to bylo veliké plus. Ačkoli tam byly podobné dějové linky jako v jiných knihách rozhodně mi to nepřišlo jako kopie. Závěrem jsem se nechala doslova strhnout a nejraději bych hned četla dál:). Jazyk byl někdy obhroublejší, ale na vině je spíše špatný, doslovný český překlad, než sama kniha. Mně se líbila!

Lucka.79
12.12.2014 4 z 5

Pro mě je tato kniha milým překvapením, nečekala jsem nic extra a dostala jsem víc, než jsem očekávala. Bianca mi byla sympatická tím, že byla samostatná a nenechala se panem "zámožným" tak strhnout, prostředí letušek a pilotů je zajímavé, neotřelé ..... je tady sice značná podobnost s jinými sériemi, ale líbilo se mi to

LadyElisa
07.12.2014 5 z 5

Tohle se mi hodně líbilo. Máme tady letušku a bohatého, nechutně pohledného muže - variace na Odstíny, ALE mnohem lepší :) James a Bianca byli úžasní a těším se na další díl :D

Ivy
07.12.2014 5 z 5

Jedna z mála knih od kterých jsem čekala, že bude neoriginální, nudná a příliš podobná ostatním na tohle téma. A musím říct, že mě překvapila. Souhlasím, že prostředí letušek je jakýsi čerstvý závan originality a zápletka mezi Biancou a jejím otcem je zajímavá - kvůli tomu se rozhodně pustím do dalšího dílu.

FreshPatty
06.12.2014 4 z 5

Knihu jsem stihla přečíst za jeden den a musím říct, že se mi líbila. :) Oceňuji prostředí odehrávající se kolem pilotů a letušek, ale je pravda, že děj je předvídatelný jako u většiny knih s touto tématikou. A i když na Crossfire a knihy od Mayi Banks prostě nedám dopustit (nee, na ně fakt nikdo nemá :D), ráda si přečtu i druhý díl téhle série. :)

sex sexuální úchylky erotika BDSM

R. K. Lilley
americká
2014  76%Let v oblacích
2015  78%Vysoko (v oblacích)