Střevíček pro Popelku

Střevíček pro Popelku https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136173/bmid_strevicek-pro-popelku-kPZ-136173.jpg 4 96 12

Rod Wildeů je od nepaměti symbolem nehorázného pohrdání pravidly vybrané společnosti. A přece se v nejnovější sérii historických romancí z pera Nicole Jordan staneme svědky toho, jak pět příslušníků tohoto rodu našlo životní lásku – a navíc v příbězích, které se nápadně podobají osudům legendárních mileneckých párů. Seznamte se tedy s lordem Ashtonem Wildem, jenž se stane vysněným princem pro velmi svéráznou Popelku… Na tom honosném bále se sešla celá londýnská smetánka. Nechyběl pochopitelně ani Ashton Wilde, markýz z Beaufortu, jehož ostřížímu zraku neunikla kráska ve skvostných šatech. Proč má ale tak ustaraný výraz? Ashton je rozhodnut přijít věci na kloub, protože velmi dobře ví, že projevy účasti a soucitu mají na ženy téměř zázračný vliv. Tak snadno pak začnou podklesávat v kolenou… Maura Collyerová ovšem o žádného svůdníka či zachránce nestojí. Umí vzít vlastní osud pevně do svých rukou a hodlá to učinit i tentokrát. Ano, získá od podlého vikomta Deeringa zpět milovaného koně ze svých stájí! Udělá pro to všechno… možná dokonce přijme i nabídku pomoci od Ashtona Wildea. Společně podnikají nebezpečnou cestu plnou rizik a útrap, ale i sladkého sbližování. Může si ale kráska bez titulu a bohatství dovolit důvěrný vztah s mužem ze skandály opředené rodiny? A ukáže se být pravdivou rodinná legenda, která praví, že Wildeové nepropadají lásce snadno, ale když už najdou tu pravou, milují vášnivě a na celý život?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Princess Charming , 2012

rampapa
06.10.2020 5 z 5

Nádherný příběh o lásce. Knížka přečtena ani né za pár hodin.Zamilovala jsem si Mauru a Ashe. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

petraj30
06.01.2020 3 z 5

Nechci být po vánočních svátcích zbytečně moc přísná, ale ještě jsme letos nenarazila na knihu, která by se mi ve všech směrech líbila. Byl to sice krásný romantický příběh, ale jak už zde zmiňovala svoji připomínku uživatelka jménem "moudivacek", byl to stejný námět, jako v knihách Sabriny Jeffries. Podle mě to bylo téměř stejné a proto neoriginální, možná je to i proto, že jsem tento díl nedávno četla.
Co se mi na knize moc líbilo byl konec, který spisovatelka stylizovala do částečné podoby Popelky. Možná i celkový děj byl postaven na detailech znázorňující Popelku, ale nepřiblížilo se jí to.
Kdybych tento díl už nečetla v jiné podobě, tak hodnotím vyšším počtem hvězdiček

Maky1711
13.04.2019 5 z 5

Moc krásný příběh ????

smallstar
09.08.2018 5 z 5

Pekná odychovka, len škoda, že nepreložili aj ďalšie diely.

moudivlacek
26.12.2017 5 z 5

Hodně mi to připomíná jinou autorku a její sérii o sourozencích, které pro změnu nutí babička najít si svůj protějšek, aby nezůstali sami. Tady zas jedna z rodiny hledá protějšky dle bájí a pohádek. Toto sice nebyla klasická pohádka o Popelce, přesto ústřední dvojice Ashton a Maura se mi zalíbili od první chvíle, Maura je pěkná divoška a Ashton občas dost velký kliďas, přesto k sobě skvěle padnou.
Hezký příběh o lásce, rodině a cti.

miruska1
11.11.2016 4 z 5

Kniha sa mi pačila,zaujimavy pribeh,len pre mňa tam bolo veľa takych tych sladkych rečičiek,že sa miluju a nemiluju,že po sebe tužia a tak,toho tam mohlo byť kľudne o dosť menej......

havrmoni
11.06.2016 4 z 5

A mě se to líbilo. Sladká romantická oddechovka, co od toho čekat víc.

pavlinkaa
18.11.2015 2 z 5

Čekala jsem něco víc. Začátek mě docela bavil, hlavně když Maura ukradla koně a dala se na útěk ... myslím si, že toho se autorka měla držet, mohla z toho být docela zábavná, romantická, napínavá kniha. Takhle, jak už tu jednou bylo psáno, to bylo mdlé ....

modranka
25.02.2014 2 z 5

Myšlienka na legendárnych milencov urobila z príbehu hru. Ak sa už autorka rozhodla pre tento zámer, mala sa ho držať. Navyše z hlavnej hrdinky urobila povoľnú mladú ženu (a to som sa vyjadrila veľmi mierne). Ktorá mladá dáma sa takto správala v 19. storočí?

jaja10
12.08.2013 3 z 5

Pěkná pohádka.....

malazluta
18.04.2013 odpad!

Mám ráda příběhy z Anglie z 19. století, ale nemůžu si pomoct, tato kniha je opravdu hovadina.

Juliette
25.03.2013 2 z 5

Od této autorky jsem četla více knih, ale tadle je asi nejslabší. Dějově je to mdlé, žádný velký zvrat se tam nekoná a hlavním hrdinům něco chybí. Teda spíše hlavnímu hrdinova. Hrdinka má temperament, ale její protějšek je nevýrazný. A k Popelce to má přeci jen trochu daleko.

Anglie koně 19. století Popelka romance historické romance

Nicole Jordan