Ledový květ

Ledový květ https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/8253/ledovy-kvet-8253.jpg 4 42 6

Proč se Cornelia najednou chová ke svým kamarádkám tak chladně a nepřístupně? A proč z ničeho nic odjíždí do Říše tisíce řek, uplně sama, aniž by se o tom jediným slůvkem zmínila ostatním čarodějkám? Will, Irma, Taranee a Hay Lin brzy pochopí, že se něco děje. Něco moc zlého! Spěchají tedy za Cornelií, ale místo, aby ji našly, ocitnou se přímo uprostřed ledové pustiny, kde kromě nich není živé duše...... celý text

Literatura světová Dobrodružné Dívčí romány
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Ice Flower , 2002

mia.com
01.02.2023 4 z 5

Moje dospívání. Časopis mi máma koupila, když mi bylo asi 11 let a byla jsem už stará na Méďu Pusíka, ale malá na nějaké Top Dívky apod. No a totálně jsem si svět WITCH zamilovala! Musela jsem mít všechny knížky a všechny díly časáku.

Hoshi
04.03.2019 4 z 5

Tohle bude snad poprvé, co jsem trochu zklamaná. Ilustrace jsou úchvatné, ale příběh trochu pokulhává - něco mi tam chybí. Asi jsem očekával víc, než mi tento příběh s Cornelií nabídl.

Morgaine07
14.02.2018 5 z 5

Můj nejoblíbenější díl s Cornelii

Hašlerkaa
17.02.2017 4 z 5

Velice zajímavý příběh, tentokrát v hlavní roli Cornelia strážkyně země. Obrázky jsou opravdu pěkné a celkově se mi to líbí. A jako vždy nesmí chybět dobrý konec. :)

sabanka
11.12.2012 5 z 5

Moc,Moc,Moc zajímavá kniha .Nejlepší obrázek je ten na kterém je část karnevalu :))))))

TessDragon
08.09.2012 5 z 5

Witch příběh s Cornelií v hlavní roli. Tento příběh se mi s chladnou Corny moc líbil. ;)

Josefine Ottesen
dánská, 1956