Ledové objetí

Ledové objetí https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310085/bmid_ledove-objeti-4x4-310085.jpg 3 83 23

Ledové objetí je příběh čtyř přátel z Dartmouthské koleje v New Hampshiru. Kristina, Albert, Jim a Constance, všichni z bohatých rodin, před sebou nic neskrývají, společně tráví volný čas a užívají si studentský život. Ale jen do chvíle, kdy je na pozemku univerzity nalezeno nahé tělo Kristiny zaváté sněhem. Leželo tam již několik dní. Kdo ji zabil? A proč nikdo z jejích přátel nenahlásil, že se Kristina pohřešuje? Detektiv Spencer O’Malley během obtížného vyšetřování odhaluje podrobnosti o jejím životě, dozvídá se o Kristinině rodině a pomalu začíná rozkrývat tajemství tohoto propleteného čtyřúhelníku… tajemství temnější, než na počátku tuší. A je si jistý, že ne všechno je takové, jak se na první pohled zdá!... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: , Harlequin

Red Leaves , 1997

lucmat
31.03.2017 4 z 5

Kniha mě zaujala v knihovně v právě vrácených, líbil se mi obal (jojo, tak si vybírám knihy já), ale nějak jsem se nemohla začíst, moc mě nebavila, tak jsem předala mamce a když ji nakonec pochválila, dala jsem knize druhou šanci a nakonec se dostala i do finále. Pěkná detektivka, první třetina nic moc, ale pak "po vraždě" už jsem četla jedním dechem a ten závěr, dost drsný! :-)

jaja10
19.03.2017 4 z 5

Kniha se mi moc, líbila. Napínavá, čtivá,...myslím, že kdybych už předtím nečetla Měděného jezdce, určitě bych si tuto spisovatelku oblíbila.

ArwenAragorn
12.03.2017 odpad!

Tak tahle kniha mně byla doporučena. Přečetla jsem prvních asi 30 stránek a pak odložila. Ještě, že jsem si ji vypůjčila v knihovně, kdybych za ni vyhodila peníze, asi bych vraždila.

Paullina Simons
americká, 1963