Dlouhá cesta lásky

Dlouhá cesta lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391604/bmid_dlouha-cesta-lasky-Ylz-391604.jpg 4 24 3

Missie se vydává s milovaným Williem na vysněnou cestu na západ a nechává za sebou ustarané rodiče i sourozence. Čeká je dlouhé putování ve voze krytém plachtou a taženém koňmi. Útrapy, které s sebou přináší trmácení v horku, dešti, bahně, po rozbitých cestách, přes rozbouřené řeky a často v ohrožení života, korigují Missiiny idealistické představy o životě na západě a splněném snu. Ke stesku po domově se navíc přidávají strach a úzkost. Missie totiž skrývá velké tajemství… Náročnou zkouškou lásky mladých manželů ale není jen samotná cesta, nýbrž i nový život, který se spolu rozhodli vést v nehostinné prérii, kde zpočátku mají oporu pouze jeden v druhém a své víře v Boha. Myslela si, že už se dostala na hranici toho, co vydrží…... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Triton

Love's Long Journey , 1982

evineckY
17.02.2023 5 z 5

Tentokrát jsem se vydala na strastiplnou cestu Missie a Williem na daleké prérie a vůbec jim ten život nezávidím. Ale jak se říká - s láskou a s pomocí Boží jde všechno líp :-) Moc tuto sérii doporučuji

anajka031
04.07.2020 2 z 5

Milé čtení, autorka čtenáře inspiruje ke vztahu s Bohem. Hodnotím průměrně.

tabaluga
01.01.2020 3 z 5

Misie odjíždí se svým manželem od své rodiny a začíná nový život...neumím si představit, že bych byla takto schopná se od rodiny odstřihnout a odejít za snem svého manžela bez ohledu, zda je ještě někdy uvidí. Byla to silná osobnost...mile pohodové čtení, historie osídlování západu..

víra

Janette Oke