Láska online

Láska online https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427671/bmid_laska-online-11Y-427671.jpg 4 671 671

Poznali jsme se na tom nejméně pravděpodobném místě. Začalo to docela nevinně. Pro ni jsem byl „BůhFilmu“ a ji jsem znal jako „Montanu“, což samozřejmě nejsou naše skutečná jména, jen virtuální přezdívky, za něž se schováváme. Večer se přihlásit a povídat si s ní mi pomáhalo před vším utéct – jen u ní jsem našel klid. Brzy jsem zjistil, že se ve skutečnosti jmenuje Eden. Uhranula mě od první chvíle, kdy jsme se přes internet spojili. Vypěstoval jsem si na ní závislost. O svých skutečných životech jsme toho navzájem moc nevěděli… a ona na tom nechtěla nic měnit. Anonymita však naši vzájemnou a nezastavitelnou přitažlivost nijak neoslabila. Spíš naopak. Díky ní jsme se tomu druhému otevřeli tak, jak bychom to možná za jiných okolností nedokázali. Eden byla vtipná, inteligentní, nádherná – vše, co jsem od ženy chtěl. Nemohl jsem ji však mít. Smířil jsem se s tím, že mezi námi zůstane vše při starém – dokud jsem nenarazil na informaci, která mě dovedla až k ní. Chopil jsem se šance. A právě tady náš příběh začíná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Love online , 2019

Lee7
23.11.2020 3 z 5

Nu nakonec jsem ji dočetla. Příběh byl zajímavý a nápaditý... Škoda asi jsem neměla správnou chuť, ale za mě se jedná o slabší díl.

tanecnica
20.11.2020 2 z 5

Tohle je přesně ten případ knížky pro holky, u které si říkáte, že už to je moc. Tohle je tak nereálné, že mě to přestávalo bavit. Forma super, ale samotný příběh je už moc přitažený za vlasy. Že by si tento typ chlapa našel holku, která se živí takhle? A její důvod k takové práci?
Přečíst se to dá, ale nic moc nečekejte.

Domča153
13.11.2020 2 z 5

Začátek byl slibný. Avšak kniha mě nenadchla ... je více méně bez větší zápletky konec je hodně rychlý a celkově až na začátek ji chybí jiskra.

PaniWiga
20.10.2020 1 z 5

Tak tohle bylo zklamání. Kniha na mne vykoukla v knihovně mezi vrácenými tituly, tak jsem si řekla - proč ne, něco lehkého a zamilovaného jsem už dlouho nečetla. Ale toto bylo lehké a zamilované až moc. Připadalo mi, že si autorka přečetla recept na erotický zamilovaný román a pro jistotu tam dala všechno.
On je krásný, chápavý, bohatý, vtipný, chápavý, citlivý, výborný v posteli, - už jsem zmínila chápavý?
Ona je krásná, citlivá, i přes svou práci vlastně cudná a skoro až nevinná. Má málo peněz a těžký život (skoro Popelka).
Její bratr - taky ideál - vtipný, nevinný, citlivý. A s handicapem, aby to dalo zápletce smysl.
To by mi asi ani tak nevadilo - od hrdinů těchto knih se ani nic jiného neočekává. Ale ono se v knize vlastně moc nedělo. Zápletka mohla být dobrá. Ale celé to probíhalo tak nějak - nijak. Vše se vyřešilo samo, nebo díky "chápavosti", případně penězům - hrdiny. O všem si popovídali a happy end je tu.

lucakuca
20.10.2020 3 z 5

Čte se to dobře, o tom žádná. Ale takové achich a ochich a taky ochichach. Žádný drajf to nemělo. Odreagovačka, na kterou si časem nevzpomenu.

jitka7
12.10.2020 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Celý ten příběh byl zajímavý. Na povrchu se kdeco nějak tváří a pod povrchem je to všechno úplně jinak. Příběh mě zaujal, ten děj a vývoj mě velmi zaujal. Sama jsem si představovala, jaké to asi musí být. Moc pěkná kniha.

Saraken
11.10.2020 5 z 5

Super knizka autorka opat nesklamala :)

Klaaarka
08.10.2020 3 z 5

Tohle byla moje třetí kniha z dílny Keeland / Ward. A zatím mi přišla nejslabší. Jako pořád je to příjemné čtení,ale první dvě knihy se mi libily víc ( Nesnáším tě,Šéf). Nicméně jako jednohubky na večer fajn

veveronka
28.09.2020 5 z 5

Výborný.Romantika dohromady s vážným tématem.Přečteno za jeden večer.

Ketfl
27.09.2020 4 z 5

Sladká pohádka před spaním. Člověk nemůže očekávat nijak vysokou literaturu s bohatou zápletkou. Příběh plyne bez menších zádrhelů a hezky se to čte. Za mě fajn oddychovka.

adela2230
23.09.2020 4 z 5

Kniha není úplně špatná. Jen je příběh velmi naivní, což je obvyklé, ale tohle je trochu více. Ostatní knihy jsou lepší, ale tahle na oddych je také vhodná.

oskarina
17.09.2020 3 z 5

Taková jednohubka. Líbil se mi hlavně konec knihy, díky poslední části bych uvažovala i o 4*.

Na začátku knihy by mě vůbec nenapadlo, že se děj až tolik rozvine a bude v něm také nějaké "poučení" nebo jak to nazvat:)

Nika151
08.09.2020 3 z 5

Kniha, která se dá přečíst během jediného dne. Přišlo mi, ze je to cele přitažené za vlasy, ale děj byl jednoduchý, nestalo se nic, co by člověk netušil. První půlka knihy byla zajímavější. Znám lepší knihy tohoto žánru, ale nelituji, ze jsem ji četla. Neurazí..

klas
04.09.2020

začátek knížky nasadil laťku hodně vysoko, bohužel konec knížky je dost odbytý..

alnahu
28.08.2020 2 z 5

Jednoduchá dějová linie tohoto příběhu mě zase až tak neoslovila.Příběh bohatého mladíka,který z nudy vyhledává na internetu pornografii,objeví zde dívku do které se online zamiluje.Čekala jsem od knihy víc.

laura
17.08.2020 1 z 5

Že bych z toho vyrostla?

Začátek slibný, ale pak to nějak začalo drhnout. Čtivé, nicméně maličko nuda. Předvídatelné, ale sem tam vtipné a ten humor to maličko zachránil. Ale celkově spíš zklamání. Zřejmě jsem už četla všechno, co se na tohle téma dá napsat nebo se tahle kniha tak úplně nepovedla...

Přečteno v podstatě za dva dny, ale spíš s pocitem, uff, konečně. Než ty kráso, to byl ale nářez. Asi to chce změnu :)

Vendulik
14.08.2020 2 z 5

Abych řekla pravdu, tato kniha mě velice zklamala. Čekala jsem tedy více. Příběh byl nereálný a ten závěr je k smíchu. Byla čtivá to jo. Proto dávám dvě hvězdy.

Lucynell
13.08.2020 4 z 5

Za mě fajn čtení na léto, postavy byly super a díky postavě Ollieho jsem si leccos uvědomila.

Renka931
12.08.2020 4 z 5

Noo.. Už od úplného začátku bylo jasný o co jde a jak se to vyvine, knihu jsem přečetla rychle a to proto, že tak nebylo nic zajímavého.. Pro mě, tohle byl relax ale taky trošku nuda

KnihomolkaKatka
07.08.2020 5 z 5

Tato kniha je typickým čtením na léto, když chcete něco číst, ale nechcete přemýšlet. Po dočtení mě napadlo jedno označení - a to sice "sluníčková knížka", která pohladí po duši a i slzička vám ukápne. Už se mi delší dobu nestalo, že by mě čtení nějaké knížky dojalo tak, jako to dokázala tahle knížka. Pokud vím, bylo to moje první setkání s autorkou a určitě ne poslední. Bavilo mě to.