Láska na Korfu

Láska na Korfu https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413444/bmid_laska-na-korfu-P20-413444.jpg 4 95 95

Tess Parksová se rozhodla: láska není nic pro ni. Při randění vyznává jedno pravidlo: po šesti týdnech každý vztah ukončí. Když ji tedy její nejlepší kamarádka se zlomeným srdcem pozve na holčičí výlet na Korfu, Tess je přesvědčená, že dokáže svou zásadu dodržet a zůstat v létě single. Jenže potká charismatického majitele restaurace Andrase… Tess, aby ho zbavila panovačné matky, souhlasí, že bude hrát jeho přítelkyni. Postupně jí však začíná docházet, že tenhle předstíraný vztah je to nejlepší, co ji kdy potkalo…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Single for the Summer , 2017

Evka3814
08.10.2019 3 z 5

Slabší průměr:(čekala jsem více,takže trochu zklamání. Zbytečně rozsáhlé a chyběla mi tam nějaká pořádná akce

Bobina74
15.09.2019 3 z 5

No, proč ne? Vraťte se do léta a zažijte řecký románek plný sluníčka, moře a lásky. Na dovolenou určitě přibalte s sebou ;-).

Arianne
02.09.2019

Další příjemně oddechová knížka, autorka opět nezklamala. Její knížky pro mě mají určité kouzlo, díky kterému se k nim ráda vracím, přestože je zde spousta věcí přitažených za vlasy (jako kdo říká "miluji tě" po týdnu? Leda Ted Mosby). Raději mám sice její vánoční romance, tak tahle se moc povedla.