Láska jako z filmu

Láska jako z filmu https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237057/bmid_laska-jako-z-filmu-hWI-237057.jpg 4 212 55

Kensington Shawová má slibně rozjetou kariéru v reklamní agentuře, úžasného snoubence Bradleyho, se kterým chystá pohádkovou svatbu a plánuje velkou rodinu, i přátele. Žije si zkrátka jako v pohádce. Alespoň si to snaží namluvit, přestože v hloubi duše cítí, že všechno zase tak skvělé není a že by to možná chtěla jinak… Třeba nemuset věčně poslouchat ódy svojí matky na perfektní snachu a být si jistá, že chystaná svatba je s tím „pravým“. V práci najednou taky neví, kam dřív skočit, a kamarádce nemůže věřit? Do toho se objeví její bývalý Shane a začne jí motat hlavu tím, že ji uvádí do situací, v nichž spolu prožívají scény z filmů, na které se kdysi tak rádi dívali – třeba ze Samotáře v Seattlu, Deníku Bridget Jonesové, Pretty Woman či Hříšného tance. Stačí týden a Kensin život se ocitá v naprostém chaosu. Bradley nebo Shane? Bradley se perfektně hodí do jejich rodiny, všichni ho zbožňují. Vztah se Shanem bylo jedno velké zemětřesení, které sice onehdy skončilo pohromou, avšak když se na ni podívá, zem se chvěje dosud. Jenže svatba se nezadržitelně blíží a tlak okolí sílí. Zasáhne osud a ukáže Kensi, kdo je hlavním hrdinou ve scénáři jejího života?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Love Like the Movies , 2014

Ála41
07.02.2019 2 z 5

Ty bláho... To byl slaďák... První polovina knihy mě pořád nahlodavala, zda ji mám vzdát nebo se prokousavat dal... Pak to začalo mít i trochu děj, sice celý,, růžový,,... Ale jako místy jsem byla i napjatá, ačkoliv konec se dal velmi snadno odhadnout. Myslím, že by to byl spíš,, lepší,, film než kniha, ačkoliv film myslím taková tuctova preslazena bídna romantická komedie. Ale jo....pro odpočinek celkem ujde a jediný náznak nějaké myšlenky spatruji v tom, že by člověk měl dělat to, co chce on sám a ne jen to, co se od něj očekává a ze lidi,, křiváci,, jsou všude, i ve špatných romantických komediich.

2368
06.01.2019 2 z 5

Jako oddechové čtení možná, na mě moc přeslazené a moooc najivní. Zkusím si přečíst i jíné knihy od autorky snad budou lepší.

Charmedka
18.11.2018 3 z 5

Jako milovník filmů jsem si užívala všechny zmínky a situace podobné filmovým scénám. Samotář v Seattlu, Pretty Woman, Hříšný tanec, Svatba mého nejlepšího přítele a spousty dalších. Dokonce jsem objevila díky knize tituly, které ani neznám, takže určitě mrknu.

Láska jako z filmu není žádný zázrak, ale mně se líbila a věřím, že milovnice romantických komedií budou nadšené a zaplesá jim srdce.

jluky
11.05.2018 3 z 5

Vtipná, uletená romantika. Na odreagovanie dobrá, ale asi si ju veľmi pamätať nebudem..../tuctovka/....

Siu83
07.03.2018 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, byl v ní vtip, romantika...prostě vše co od pohodové knížky člověk chce. Za mně super.

Pauvka
27.02.2018 4 z 5

Nečtu knihy s tímto dějem, ale toto mě i pobavilo :-D.

Petruše90
28.10.2017 4 z 5

Většinou už tyhle milostná témata moc nečtu, ale tohle mě i pobavilo :)
Prima a oddechové čtení nejen u moře.

Elis1317
08.10.2017

Rozhodně oddechovka na deštivé odpoledne :). Občas trochu až moc na můj vkus, ale jinak dobré čtení :)

Smiley96
30.09.2017 2 z 5

Ultra nuda... Už nikdy víc, námět dobrej, ale něco tomu chybělo. :( Což mě mrzí, ale čekala jsem prostě víc. Škoda.

ardeas
19.09.2017 2 z 5

Z tejto knihy za:
a) dostanete cukrovku
b) Vám prepne na nasledovných pár dní po dočítaní
c) alebo pochopíte, že takto sladké je to neskutočný prešľap
d) nedočítali ste to, takže ani neviete o čom hovorím :)

Nie je to zlá kniha, obsahovo sa mi páči, ale je to skôr ako telenovela v karamele. Kopec zvratov každú chvíľu a néééskutočne sladké. Fakt ako z filmu a súhlasím s vetičkou - "život je lepší". Lebo je reálny. Čo my chýbalo, napriek tým všetkým šarádam, že ten konflikt s rodinou sa tak nejako sám od seba rozplynul a nijako zásadne si to nevyrozprávali.

Marthas
20.08.2017 2 z 5

Milá, romantická kniha, vhodná na odreagování, jen škoda toho slohu.
A spoustu filmů jsem buď neviděla nebo si je stěží pamatuju.
Jinak doporučuju zatvrzelým romantikům a milovníkům filmů, co jim nevadí místy ten zvláštní překlad nebo co to bylo.

martinkaLLL
31.05.2017 5 z 5

Parádní odpočinková literatura. Filmy si musím shlédnout.

E.lisabeth
31.05.2017 5 z 5

Pohodová letní jednohubka...krásně jsem si při ní odpočinula a říkala si, které filmy musím zase vidět:)

AndysPolakova
04.04.2017 4 z 5

Kniha byla docela čtivá a měla jsem ji během dvou dní přečtenou, bohužel jsem se příliš nezžila s hrdiny, kteří se mi zdály nesympatičtí, proto strhávám jednu hvězdu, ale jinak knihu doporučuji.

kristynkal
19.01.2017 5 z 5

Tak já jsem byla nadšená :) mám plno typů na nové romantické filmy, které jsme neviděla:) Líbilo se mi, že kniha je moderní. Ale je pravda, nic pro náročného čtenáře, oddychovka tak na Vánoce nebo letní dovolenou.

Helena Lacková
25.11.2016 2 z 5

Spíše pro mladé ještě naivní slečny

susinka
10.11.2016

Na můj vkus je Shane až moooc sladký. Ale jako letní pohodovka, nebo zimní čtení u krbu se to dá. :-)

novakovaterka22
17.03.2016 3 z 5

Tak jsem knihu dočetla. Jsem ráda, že už to mám dočtené. Budu dělat na knihu recenzi samostatné video, které brzy se pokusím zveřejnit.

LilianaFalcon
03.03.2016 3 z 5

Nebylo to tak hrozné, jak jsem podle recenzí očekávala.
Samozřejmě to bylo hodně sladké (ještě aby ne, když tam má být 10 mega romantických momentů), zápletka zcela klasická a prvoplánový konec... ale proto to snad všichni četli, ne? ;-)
Jen mi to připadalo zbytečně zdlouhavé, nějak mě to ne a ne víc vtáhnout do děje.

janyska13
26.02.2016 5 z 5

Skvělá kniha, je v ní vše co v ní má být: romantika, láska, přátelství, podvádění, filmy a hlášky z nich. Skvělá kniha - DOPORUČUJI!!!! :)

film romance

Autorovy knížky

2015  74%Láska jako z filmu

Kniha Láska jako z filmu je v