Láska bez pravidel

Láska bez pravidel https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345034/bmid_laska-bez-pravidel-qPd-345034.jpg 4 176 28

Full Hearts série

Harper Youngová žije přesně takový život, jaký vždy chtěla – je výtvarnou redaktorkou prestižního newyorského časopisu Style a srdcem každého večírku na Manhattanu. Tahle silná, divoká a nespoutaná žena, s níž se každý chce přinejmenším kamarádit, má ale za sebou také spoustu bolesti a trápení, na něž se snaží zapomenout. Vede se jí to přesně do chvíle, než zjistíí, že se bude muset vrátit zpátky do malého rodného městečka, aby se postarala o svého otce. Není-li Evan Donovan zrovna na staveništi, lze ho obvykle nalézt na nějakém skalním převisu. Lezení ho uklidňuje a už zase se mu v životě daří – po nepodařeném manželství se konečně postavil na nohy a jeho stavební firma právě získala obří zakázku. Jenomže pak se zničehonic objeví sestra jeho kamaráda a svět se mu rázem obrátí vzhůru nohama. Ona ho vždycky chtěla a nikdy si netroufla, on o ní dobře věděl, ale nedovolil si na ní ani pomyslet – a oběma jim život už přinesl hodně těžkostí. Pomohou jeden druhému najít cestu domů?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Breaking Clear , 2015

Kristy.Seb
29.03.2024 4 z 5

Člověk nikoho pořádně nepozná, dokud s ním nerožije nějakou opravdovou krizi.

Když najdeš toho, kterého budeš milovat, ať se děje, co se děje, tak chceš, aby celý svět věděl, že je tvůj a že pro něj uděláš všechno na světě. A že to tak bude navždy.

Někdy je jediná možnost nechat to nejlepší nakonec.

Milé, skvělé, dojemné.

Toledo
25.01.2021 3 z 5

Druhý díl ze série, který jsem četla...přišel mi však o dost slabší než první. Harper jsem popravdě moc nepochopila a dost mi její chování vadilo. Jako oddechovka to ale špatné nebylo.

Martinaa24
15.08.2020 2 z 5

Tento díl byl asi nejhorší ze všech. První dějová linka byla celkem dobrá, ale pak už to šlo z kopce. Příliš zdlouhavý děj a měla jsem co dělat, abych to dočetla do konce

Maruš.D
31.07.2020 3 z 5

Při čtení této série jsem si uvědomila dvě věci. Naprosto mi nesedí hlavní hrdinky, které mě jen vytáčí a za druhé že jsou všechny knihy jak přes kopírák. Ve všech knihách je postava, která žije daleko a přestěhuje se někam, kde se zamiluje. Pak se hl. “hrdinka” chová jako nána. Přichází zápletka, kdy se něco pokazí. Zamilovaný pár se rozdělí, protože spolu nedokážou mluvit. Ta postava, co se přestěhovala se vrátí, ale zjistí, že jí to tam už vůbec nevyhovuje a pak už je tu jen sladký konec.
Kniha by nebyla špatná sama o sobě, ale číst to jako sérii je nuda. Doporučuju si přečíst jeden příběh a pak až po delší době další.

Myška43
31.07.2020 3 z 5

Neurazí, ani nenadchne. Bylo to na mě moc jednoduché.

jitka7
11.01.2020 4 z 5

Pro mě nejlepší díl. Ale trošku dlouhý. Šlo by to asi zkrátit, trošku se mi to pak táhlo. Chápu problém v komunikaci. Člověk má tendenci dedukovat a předpovídat (co by kdyby), než aby své problémy řešil a mluvil o nich. Mluvení je nejrychlejší a nejjednodušší forma a přesto je tak složitá. A vzhledem k věku hlavním hrdinům chápu, že je jednodušší si myslet, co si myslí druhý.

Cometka
08.07.2019 4 z 5

Lepší než první díl série, ale horší než druhý díl. Chvílemi jsem měla pocit, že by oba hlavní hrdinové potřebovali proplesknout, ale zabrala mi jen jeden den, takže nakonec ubírám jen jednu hvězdu.

Karola050716
01.07.2019 3 z 5

Jednohubka, která baví během čtení, ale v hlavě nezůstane.

cukrovka
26.02.2019 3 z 5

Nenáročná romantická oddechovka. Harper a Evan byli na můj vkus dost nerozhodní a jejich neschopnost podělit se o emoce mě vytáčela.

AliceTief
11.01.2019 4 z 5

Moc hezky se četlo, pěkný příběh dobře napsané, ale v druhé půlce knihy už mi přišlo že se to hrozně natahuje. Ze série mi zatím příjde jako slabší díl......

Nicolettee
31.12.2018 5 z 5

Velmi příjemné oddechové čtení, které nenudí a neustále vás nutí otáčet stránku za stránkou. Příběh má zajímavý spád, nestane se, že byste polovinu knihy stáli na jednom místě. Obě hlavní postavy jsou sympatické, dokážete se vžít do pocitů obou z nich a napjatě sledujete vývoj situace. Líbí se mi, že není od začátku úplně jasné, jak kniha dopadne a za to má ode mě autorka jasný palec nahoru. Těším se na další knihy ze série, ke kterým se snad co nevidět dostanu :)

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Příjemné překvapení! Moc hezká kniha, příběh má vývoj, není to jedna z těch knih, kdy dopředu víte co se stane na další stránce. Co mi ale opravdu vadilo, byly opisy/popisy milostných scén. Bez toho bych se docela klidně obešla, příběh to nikam neposunulo, náznak by stačil.. Asi je to teď trend, že román pro ženy už bez milostné/erotické scény napsat nelze? Tady to bylo opravdu spíš na škodu.

zoubek69
26.12.2018 4 z 5

Excelentní romatika přoměněná

Gabriela456
31.10.2018 5 z 5

Úžasný příběh. Napínavé až dokonce.

iveta6676
17.10.2018 5 z 5

Pěkné oddychové čtení

Doubravka1975
08.10.2018 5 z 5

Pěkné, romantické čtení. Harper a Evan krásní, dokonalí a hrozně nerozhodní. Moje první čtená kniha ze série, až v knihovně narazím na další, určitě přečtu :)

lusidka7636
11.09.2018

Skvělá oddychovka,hlavní postavy mi byly velmi sympatické.

Szekynka
21.02.2018 4 z 5

Kniha mě potěšila stejně jako předchozí. Krásně a barvitě napsané. Postava Harper a Evana mě bavily, nebylo vůbec těžké vžít se do nich. za mě 5 hvězdiček a poděkování spisovatelce za povedenou oddychovou četbu. ;)

PS: kniha má pro mě něco navíc. V době, kdy jsem poznala mého současného partnera (horolezce), jsem se do knihy pustila, po zjištění že se hlavní hrdina taky plazí po skalách mě to tak nějak hřálo :))

PSS: Už se po věžích a skalních převisech plazím taky :D

andy_nejedla
20.02.2018 5 z 5

Z knížky jsem stejně nadšená jako z prvních dvou dílů. Hezky napsané, hodně čtivé. :-)

Samira
12.02.2018 4 z 5

Celá série nabízí nenáročné, ale příjemné žánrové čtení s milými hrdiny. Ani třetí kniha není vyjímkou. Autorka je zde jednoznačně nejvypsanější a i intimní scény, které byly jinak spíše slabinou série, jsou velmi příjemné.
Výtku však mám a velikou. Poznávacím znakem série jsou nerozhodní hrdinové. Většině čtenářů to jistě nebude vadit, ale mně osobně jsou hodně vzdálení.
Ve třetí knize tato lidská charakterová vlastnost dostala velký prostor.
Za mne 3,5, ale věřím, že se mnohým se bude líbit více.

M. J. Summers (p)
kanadská
2016  68%Láska na druhý pokus
2017  79%Láska bez pravidel
2022  86%Manželkou podruhé
2016  77%Šance na lásku
2018  76%Zlomená srdce

Kniha Láska bez pravidel je v