Kutilem doma i na zahradě

Kutilem doma i na zahradě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415076/bmid_kutilem-doma-i-na-zahrade-NEl-415076.jpg 4 1 1

Kutil Pavel Zeman, známý z RECEPTÁŘE Prima nápadů, sestavil čtyřicet podrobných návodů na nejrůznější výrobky pro domácnost i zahradu. Uvádí vždy podrobný seznam materiálu i potřebných nástrojů, navíc přidává podrobný fotografický návod, jak postupovat. S jeho pomocí si můžeme vyrobit lucernu na zahradu či letní domeček pro děti, servírovací podnos, stolek na balkon, stojánek na vánoční stromeček či dokonce dřevěný batoh. Poradí ale i s drobnými opravami, například jak vyměnit práh, opravit dlažbu či vyštíplý pant.... celý text

Gabriela_K
14.05.2020 4 z 5

Z toho důvodu, že nejsem žádný velký kutil, budu tuto knihu hodnotit pouze z estetického pohledu.
Kniha nabízí hodně nápadů, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Jsou tam detailní postupy s fotkami.
Nelíbí se mi, že není u každého návodu vypsáno nářadí a materiál (někde je, někde není). Líbilo by se mi, kdyby všechny nápady měly jednotnou formu.
Jinak je kniha zajímavá. Využije ji, jak kutil, tak i někdo, kdo hledá třeba jenom inspiraci pro tvoření.

Pavel Zeman
česká, 1969