Kůň Zázrak a Zelená dáma

Kůň Zázrak a Zelená dáma https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134686/kun-zazrak-a-zelena--134686.peg 4 47 9

Kůň jménem Zázrak série

< 2. díl

Uplynul rok a nad jezdeckou školou Oharek se stahují mraky. Možná je kontaminovaná negativní energií a ta statek zničí, pokud Ema a Filip nenajdou dost síly, aby překonali dozvuky temného příběhu, který se na Oharku odehrál před mnoha lety. Mohou se naštěstí spolehnout na přátele z jezdecké školy, ale, jak se zdá, nikdo z nich nedokáže zachránit koně Mirákla a Hamilkara. Nebo snad přece…? Zdroj : www.albatros.cz... celý text

Míša06
23.08.2018 2 z 5

Opět to byl moc hezký příběh a dokonce se objevila i malá romantika. Místy mi ale připadalo, že to autorka místy protahuje. Zase se tam objevily přehnané "psychologické" popisy. Když přijeli končetiny nebo Robert zdálo se mi to tam násilně vecpáno. Kniha se mi docela líbila.

Janika2013
01.08.2018 4 z 5

Nečetla jsem 1. díl, ale tahle knížka byla hezká. Určitě ne žádný trhák, ale pobavila. Příběh nebyl úplně domyšlený, ale moc se mi líbil konec.

Byxy123
02.03.2017 4 z 5

U této knihy mi chvilku trvalo, než jsem se do ní začetla, ale poté mě možná bavila více, než první díl. Jelikož jsem si ji už moc nepamatovala, tak jsem byla překvapená z různých situací, záměrů a celkového vyřešení. :)

simi28
27.12.2016 5 z 5

První díl se mi líbil víc, ale i tento byl pěkný. Oharek je v tomhle dílu popsán jako velmi temné místo, které je v moci Olívie. Všichni se tam hádají, jsou otrávení a jako bez energie, což je pochopitelné vzhledem k situaci. Naštěstí se tu znovu objeví Ema, aby Oharku pomohla, vyřešila záhadu a samozřejmě vyhnala Olívii a tajemného kupce. Kniha je napsána velice čtivě, napínavě a myslím, že se bude líbit každému, kdo rád jezdí na koni.

Napůlanděl
17.09.2015 5 z 5

První díl byl lepší, ale i tak se dala přečíst ;-)

konik
14.06.2014

První díl byl sice lepší, ale tento také nebyl nejhorší

kuceju
01.06.2014 3 z 5

Ohodně horší než první díl. Chyběla mi tam nějaká akce a hlavně to byla nuda, protože tam už nebylo tolik lidí. Zklamalo mě to.

Marisa
17.03.2014 5 z 5

Kniha byla trošku jiná, ale i tak se mi hrozně moc líbil děj. Kniha má i takový nádech tajemna :)

Tinoušek
25.01.2014 5 z 5

Pokračování Kůň jménem Zázrak je opět báječnou knížkou. Sice první díl byl asi trošku lepší, ale i "dvojka" je skvělá. Dobrý děj, čtivě napsáno, nádherně popsané prostředí i osoby. Jedna z mých nejoblíbenějších knížek, i když je spíše pro menší, stále si ji s radostí přečtu :-)