Kuchyně - Dětem vstup povolen

Kuchyně - Dětem vstup povolen https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245377/bmid_kuchyne-detem-vstup-povolen-iZS-245377.jpg 4 3 3

Jsou děti v kuchyni katastrofa, nebo záruka příjemně stráveného dopoledne? Vstávají vám při představě přípravy tříchodového menu vlasy hrůzou na hlavě a dumáte, kam upíchnout potomky, aby se oni nezranili a vy se nezbláznili? Kuchyně. Dětem vstup povolen vám ukáže, že zapojit děti do vaření může být velká paráda, zábava a záruka skvěle společně stráveného času. Je plná jednoduchých a zdravých receptů, které větší děti zvládnou prakticky samy; karet, díky kterým si vaši potomci nejen předchystají ingredience, ale třeba i zvládnou nákup surovin; her a nápadů, jak zabavit ty, kterým ještě nepatří do rukou ostré nástroje. Zkrátka a dobře – už nemusíte odkládat děti při vaření do pokoje, obýváku, k sousedům nebo k televizi, zapojte je a jednou třeba budou vařit oni vám! Jedinečná kuchařka, která není jen sbírkou receptů, ale hlavně inspirací, jak smysluplně a radostně trávit čas s dětmi.... celý text

Daněla
17.02.2021 4 z 5

Pěkná publikace v kroužkové vazbě, která přináší nejen nápady do kuchyně, recepty pro děti s dětmi, ale také hry týkající se jídla jen okrajově. Navíc se kniha může stát kuchařským deníkem vašeho dítěte.

miri.f
10.11.2020 5 z 5

Nádherně zpracovaná kniha plná receptů, které na člověka už jen během jejich předčítání dýchnou vůni a chuť domova. Říká se, že výtečně chutná vše, co je připravováno s láskou. Ta láska k domovu a dětem, k vaření i ke trávení společného času s milovanými dětmi, sálá z každého řádku. A ta stejná láska potom zaplavuje i celou naši kuchyň, probublává v hrncích, zvedá pokličky a rozehřívá srdce, když podle tohoto návodu s dcerkou vaříme, hrajeme si a vychutnáváme si společné chvíle. Děkuji za tuto možnost ♥

Autorovy knížky

2015  87%Kuchyně - Dětem vstup povolen