Kryštofovy nebetyčné maléry

Kryštofovy nebetyčné maléry https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329440/bmid_krystofovy-nebetycne-malery-cHi-329440.jpg 5 16 10

Anděl Kryštof je strážce učedník druhé třídy. Jednou z něj vyroste anděl strážný, jenže v tom je právě ta potíž. Neví se, kdy to „jednou“ bude. Podle Kryštofa nejlíp hned. Nemůže se dočkat, až se mu jeho svěřenec – kluk se stejným jménem – konečně narodí. Všechno má totiž svůj čas, což v nebi platí dvojnásob. V nebi je vůbec spousta věcí jinak než dole na zemi. Naštěstí je tu Kryštof, který nám to všechno stihne objasnit, zatímco lítá z maléru do maléru. Nejspíš budete vejrat, zírat nebo čubrnět, protože má pro vás ty nejžhavější nebeské novinky. Zkrátka pokud ještě nemáte vlastní nebe, doporučuji navštívit to Kryštofovo ve veselých příbězích o trampotách jednoho malého raubíře, který je shodou okolností budoucí anděl strážný. Na místě je však varování – toto vyprávění nemá uspávat, ale probouzet.... celý text

mirka0586
27.05.2022

Krásně napsaná...

Janniska
11.12.2019 5 z 5

Krásné pohádky,už se těším až je budu mít komu číst.

darksterka43
01.12.2019 5 z 5

Tak tohle je prostě PETELICE BOMBICE

kyticka152
18.02.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Nápad spisovatelky byl dle mého názoru krásný. U knihy jsem se zasmála a představovat si mého anděla strážného, jak by v některých mých situacích reagoval mě opravdu bavily. Knížku Doporučuji k přečtení!

marketakraketak
17.11.2018 5 z 5

Kniha pro mého syna Kryštofa, krásná, vtipná a zároveň seznamující s Bohem. Nechybí dobrodružství,legrace i zamyšlení a závěr jsem prostě nečekala a trochu mi i ukápla slza...

M100
26.07.2018 5 z 5

Krásný andělský příběh plný dobré nálady, vtipu i poučení a pravd i rad. Koupila jsem dceři a jen, že nakouknu.. jenže pak už jsem musela dočíst. Kniha pohladí po duši.

evasamankova
24.03.2018 5 z 5

Nádherná kniha, z níž sálá dobrá nálada a vtip. Milé, roztomilé, dojemné, zkrátka nebesky povedené.

dagmar7365
14.02.2018 5 z 5

Kdo má rád atmosféru "lidského" nebe jako je např. v Anděl páně, ten si zamiluje i Kryštofovy nebetyčné maléry. Je to psáno z pozice anděla strážce, který se nemůže dočkat, až se mu narodí jeho svěřenec, a jak už to bývá, občas se mu ta jeho nedočkavost přetaví v nějaký průšvih nebo nedorozumění. Nebe se kromě andělů hemží spoustou slavných neživáčků, kdy já měla jasno hned a bavila se, dětem bylo potřeba občas dovysvětlit, kdo je kdo, ale to vůbec není na škodu rozšiřovat jim obzory. Doporučuji pro společné večerní čtení, pobavíte se všichni :-)

Piškotek_123
15.01.2018 5 z 5

Knížka mne zaujala už jen obálkou. Přečetla jsem ji jedním dechem a doporučila bych ji nejen dětem (cca kolem 11-12 roku a výš), ale i dospělým. Moc vtipně napsaná a krásně ilustrovaná. Dávám 10 bodů z 5 :-)

KAREL6725
03.01.2018 5 z 5

Tak jsem se vrátil do dětských let a nelituji. Tohle je krásná kniha , krásný příběh. Navíc krásné ilustrace. Knihu jsem kupoval pro vnuka došla až v novém roce tak jsem ji přečetl. Pro všechny komu se líbil Anděl Páně , pro všechny , co mají rádi krásné příběhy a věří na anděly. Určitě pobaví i dospělé čtenáře. Letošní rok jsem začal opravdu krásnou knihou. Doporučuji nezklame pobaví. Shrnuto , sečteno krásný příběh , krásné ilustrace , plný počet hvězd.

pro děti andělé nebe

2016  84%Postel, hospoda, kostel
2017  94%Kryštofovy nebetyčné maléry
2019  92%Od hospody k hospodě

Kniha Kryštofovy nebetyčné maléry je v