Krypta melifikovaného mága

Krypta melifikovaného mága https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536153/bmid_krypta-melifikovaneho-maga-6617918646d98.png 5 1 1

Svatyně letitého světce osvětlená odkapávajícími svíčkami je pořád cítit po spálených obětech. Nehybným vzduchem víří sádrový prach z mozaiky pukající pod vašimi kladivy. Roztloukaný výjev zachycuje zázračného léčitele, který svým medovým dotekem ošetřuje rány – oči se rozjasňují, seschlé údy nabývají na síle, mrtví vstávají z hrobů a tančí kolem léčitele. Když se pod ráznými údery stěna s mozaikou rozpadne, objevíte zčernalé železné dveře zdobené rytinou včely. Vzduch za nimi je zatuchlý, prosycený hnilobným puchem zkaženého masa, ale zároveň i podivnou vůní květin...... celý text

Morbidus
včera 5 z 5

Stejně jako předchozí rozšíření Zapovězených zemí, i tohle mě vyloženě nadchlo. Čtveřice dobrodružství (transformovatelných i do jiných herních světů) má přesně ten intenzivní dark vibe už jen při pouhém čtení příručky. A to je přesně to, co postrádám u mnoha dračákových námětů. Každý kus je specifický jiným způsobem, od klasického dungeonu až po zcela netradiční pojetí.
Fyzické zpracování příručky (v pevné vazbě) je tradičně nádherné a já se už teď těším, s čím se Zapovězené země vytasí příště. Až se někdy se svou skupinou hráčů dostanu k tomu, abychom si tyhle kusy zahráli (čemuž pevně věřím), už předem vím, že to bude stát za to. Pokud máte herně raději temnější a obtížnější dobrodružství, tady neuděláte chybu.

Autorovy knížky

2024  100%Krypta melifikovaného mága

Kniha Krypta melifikovaného mága je v