Křížem krážem na scéně

Křížem krážem na scéně https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180641/bmid_krizem-krazem-na-scene-1Z2-180641.JPG 5 15 4

Na těchto stránkách se ke slovu dostává 20 mých známých z nejrůznějších scén, kteří budou vyprávět o svých bouřlivých životech. Zčásti půjde o holé přežití. To nejvíc strhující mají všichni společné: mohou podat zprávu o tom, jak Ježíš Kristus obrátil jejich život vzhůru nohama – znamení a zázraky zaručeny! K tomu jsem dopsal životně důležité odstavce, které ti pomohou lépe porozumět Bohu i světu. Tato knížka probudí, povzbudí a podpoří tvou víru! Kornelius Novak... celý text

Teri.Fishing
11.01.2017 5 z 5

Úžasná inspirativní knížka! skvělý evangelizační materiál :)

-Daniela-
26.02.2015 5 z 5

Povzbudivé příběhy lidí, kteří se dokázali dostat z téměř neřešitelných problémů... Jde vidět, že Ježíš může zachráni opravdu každého, kdo o to opravdu stojí.

rados
09.12.2013 5 z 5

svědectví 20 bývalých narkomanů, motorkářů,alkoholiků, dobrodruhů, zničených beznadějných existencí....jak našli pravý smysl života v Ježíši Kristu.
Autor přidává své osobní zkušenosti s Bohem a uvadí jasné příklady z Bible-jakse stát svobodným a šťastným-bez závislosti na čemkoliv.
Ke knize je přidáno i evangelium Jana.

rados
30.10.2013 5 z 5

Pravdivé osobní příběhy 20 různých lidí hlavně z motorkářské scény-popis jejich dřívějšího života bez Boha -drogy, sex,násilí,chaos,beznaděj a následné setkání s živým ježíšem, který jejich život obrátil na ruby. Povzbudivé a inspirující.
kORNELIUS dodává co je pravá a naopak falešná víra...
Ke knize je přidáno Evangelium dle Jana-BIBLE 21.STOLETÍ ve srozumitelném překladu Alexandra Fleka2008-BIBLION