Kreslení a pozorování ptáků podle Johna Lawse

Kreslení a pozorování ptáků podle Johna Lawse https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502734/bmid_kresleni-a-pozorovani-ptaku-podle-j-Y8A-502734.jpg 5 1 1

Nechte se unést na křídlech nejen kreslicí příručky uznávaného přírodovědce a umělce Johna Muira Lawse! V knize Kreslení a pozorování ptáků (The Laws Guide to Drawing Birds) naleznete kromě užitečných návodů, jak kreslit jednotlivé druhy ptactva a na co si dát pozor, také spoustu informací o životě ptáků a jejich anatomii . Jednotlivé umělecké techniky a fascinující detaily živé přírody se zde navzájem doplňují a kreslení se stává nástrojem pozorování. Tato příručka představuje hodnotnou pomůcku pro všechny umělce. Co je však důležitější, nabízí také klíčové rady těm, kteří si myslí, že kreslit neumí! Laws provede vaši mysl i ruku celou řadou cvičení, která vybrousil k dokonalosti během pravidelných workshopů. Sami brzy pochopíte, co autor myslí tím, když slibuje, že vám „kreslení ptactva umožní spatřit krásy celého světa“. Naučíte se: *pozorovat a kreslit základní proporce všech ptačích druhů *zaměřit se na nejdůležitější rysy ptáka při kreslení v plenéru *kreslit ptáky v letu *techniky práce s pastelkami a akvarelem *vyhnout se běžným chybám při kreslení ptáků... celý text

Hobby Příroda, zvířata Umění
Vydáno: , Zoner Press

The Laws Guide to Drawing Birds

Kakarinka
19.10.2022 5 z 5

Naprosto úchvatná kniha. Mám spoustu knih o malbě a kresbě obecně, ale tato všechno shrnuje, ačkoliv je specificky o ptácích!

ptáci, ptactvo umění teorie umění malování, kreslení užité umění člověk a příroda ornitologie příroda živá ilustrace, knižní malba pozorování přírody

Autorovy knížky

2022  100%Kreslení a pozorování ptáků podle Johna Lawse