Kráska a Zvíře

Kráska a Zvíře https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22021/bmid_kraska-a-zvire-U6p-22021.jpg 3 33 33

Moderní variace na klasický pohádkový námět se odehrává v současném New Yorku. Krásnou a bohatou dívku zachrání před násilným přepadením záhadný lví muž, který spolu s dalšími vyvrženci žije ve zvláštním podzemním světě newyorských tunelů. Mezi dívkou a jejím ušlechtilým zachráncem se vytvoří pevný vztah, který vede ke změně hrdinčina vztahu k životu a lidem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Beauty and the Beast , 1989

Luigi1
28.04.2020 5 z 5

Moc pěkné a oddychové,ale film kde hrál hlavní roly Jean Marais,uchvacující

SSTknihy
01.09.2018 3 z 5

Seriál, podle kterého kniha vznikla, jsem kdysi hltala na rakouské televizi, a přestože německy jsem uměla sotva pár vět, hrozně mě bavil. A to jsem ještě netušila, že hlavní představitelka je slavná Linda Hamilton, hvězda filmu Terminátor. Když vyšla kniha, neváhala jsem a znovu si užila ten klasický příběh krásky a zvířete, tentokrát zasazený do moderního New Yorku.

Věrka B
29.11.2017 5 z 5

Dobře se to čte. Krásný a napínavý příběh.

EvikU.
09.04.2017 5 z 5

Tohle je věčné, ale krásné téma.

Pet007
18.03.2017 2 z 5

Nápad dobrý. Jen mi to pŕišlo takové nedodělané.

Jarca96
14.03.2017 5 z 5

Děkuji za knisku je moc heska a rychle přišla děkuji .

Jarca96
08.03.2017 5 z 5

Mám dotaz jejenom jedna kniha ze všemi dili v jednom nebo jich je více. Moc se těším as si je přečtu. Koukám na seriál sice není v češtině ale to nevadí.

Autorovy knížky

Barbara Hambly