Krajina světla

Krajina světla https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174246/bmid_krajina-svetla-1Qu-174246.jpg 4 160 33

Meg vinou otce, který rodinu opustil, zanevřela na všechny muže. Čirou náhodou je objeveno v jedné jeskyni mužské tělo se zabodnutým cepínem v hrudi. Detektiv Nat, který Meg miluje, jí musí sdělit, že její otec byl zavražděn. Pohled jeho očí proniká Meg pod kůži a probouzí city, uložené kdesi velmi hluboko. Pak následuje další vražda – a vše najednou dostane jiný směr…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Northern Lights , 2004

xindl007
03.12.2016 4 z 5

Po sladkých a romantických příbězích přišel opět čas malinko pozměnit žánr a to se této knize podařilo. Člověk měl pocit, jako by se ocitl přímo uprostřed Aljašky. Já sama jsem teplomil, určitě bych podobně drsné prostředí nedala. Ba spíš jsem ještě při čtení o vánici a závějích se zachumlala k teplé dece a čaji. Ale knížku doporučuji.

mariva
20.06.2016 5 z 5

Trochu pomalejší rozjezd, chvilku mi trvalo, než jsem se do knihy začetla, ale pak už se nedala odložit. Pachatele jsem měla vytipovaného, ale jak se ukázalo v závěru, špatně, takže opět překvapení. Snad jen škoda, že jsem ji nečetla v období tropických teplot, protože mi skoro celou dobu , co jsem ji četla, byla zima - život na Aljašce musí být opravdu tvrdý, zejména v zimě.

Brockchen
17.04.2016 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha od téhle autorky.

sabca
17.05.2015 4 z 5

Zajímavý příběh s kriminální zápletkou, ale pro mně by stačilo, kdyby měl tak o 100 stránek méně.

modranka
30.04.2015 5 z 5

Príbeh bol sfilmovaný pod názvom Polární záře.

georginaa
25.12.2014 5 z 5

Tajemná Aljaška mě vždy utvrzuje o její nespoutanosti, nedokázala bych v takové divočině žít. Ale příběh mě zatáhnul tak do děje, že jsem se nedokázala odpoutat od knihy, dokud jsem ji nedočetla. Od začátku jsem měla podezření, kdo zabil a nakonec to byl úplně někdo jiný. Což se autorce povedlo a člověk si nemohl říct "zase jsem to uhádla".

Mocharka
01.11.2014

Nezklamala, i film jsem viděla,ten byl taky moc pěkný.Nepamatujete si někdo jak se jmenoval?

Modrasek15
21.09.2014 5 z 5

Zajímavé pojetí vyšetřování. Rozhodně velmi odlišné od filmu.

avad
27.06.2014 5 z 5

Velice pěkná kniha a zajímavý příběh.

lifeoptimist
05.04.2014 5 z 5

Knížka se mi hodně líbila, zápletka zajímavá, zasazená do svělého prostředí, snad jen ty části z toho deníku z minulosti mi trošku rušily spád příběhu, ale jinak super - knížka mě vtáhla do děje a prostě pro mě skvělá

Majafa
02.01.2014 3 z 5

Snad první knížka, která mě od Robertsové moc nenadchla. Pořád jen hledání informací z minulosti a přítomnosti pramálo.

malen
30.12.2013 5 z 5

Kombinace napětí s romantikou, skvělé...

terffa
04.12.2013 5 z 5

Napínavý příběh od začátku do konce. Vřele doporučuju. Nora prostě nikdy nezklame :-)

zfilmováno

Nora Roberts