Kovadlina

Kovadlina https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/8936/bmid_kovadlina-Lkn-8936.jpg 4 64 11

Plastickému chirurgovi Seanovi je podezřelé, že tři jeho kolegové záhadně zemřeli. Když sám o vlásek vyvázne z atentátu, při němž zahyne jeho snoubenka, musí okamžitě jednat, aby unikl vrahům. Pochopí, že vraždy mají souvislost s preparátem, na kterém kdysi s kolegy pracoval. Lék měl napomáhat regeneraci těžce poškozených tkání, ale při testech na pacientech se neosvědčil, a proto byl celý projekt zastaven. Kdo a proč najednou touží zlikvidovat všechny lékaře, kteří látku vyvíjeli? Sean, kterému se zhroutil celý svět, začíná svůj urputný boj o život. Ale nepřítel je mocný a nehodlá mu dát žádnou šanci.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress , Alpress

The Anvil , 1998

petulik330
22.04.2021 5 z 5

Zázračný lék, který byl mohl pomocí lidem po popáleninách a jeden lékař, který se musí bát o svůj život.
Prvních pár stránek jsem si říkala asivnic moc, ale to jsem se mýlila. Kovadlina patří asi mezi nejlepší knihy autora. Nechybělo v ní napětí, detektivní zápletka ani láska.
Konec knihy mě překvapil.
I slzičky ukáply když jsem to četla.

anája
20.06.2020 3 z 5

Dobrá oddechová kniha.Doporucuji

lachtan77
22.07.2019 4 z 5

Když jsem četl komenty a recenze zaujalo mě přirovnání k bondovce. Už ze začátku čtení jsem si říkal, že na tom něco bude. Nesmrtelnej neohroženej doktor, který jen tak mimochodem zabíjí padouchy po deseti v každém státě :)) .... a víte co? mě se to i tak líbilo

maličkán
30.01.2019 5 z 5

Opět McClure nezklamal. Četla jsem většinu jeho knih a všechny perfektní. Kniha plná napětí. Že tam figurovalo dítě, o to byla děsivější. Čekala jsem šťastnější konec.

pidalka777
02.06.2017 4 z 5

toto byla první kniha od tohoto autora a moc se mi líbila. Bohužel na konci jsem to nevydržela a ukápla mi slzička

lenkavildomcova
03.05.2017 5 z 5

Skvělá kniha. Doporučuji.

dominikB951
03.05.2017 5 z 5

Napínavá až do konce, přečetl jsem ji jen za jedno odpoledne. Vřele doporučuji :D.

katerina0317
30.01.2017 4 z 5

Napínavá, čte se jedním dechem.

ovpana
07.06.2014 5 z 5

Moc pěkné čtení, napínavá až do konce,nedá se od ní odejít. Jen trochu nepříjemný konec.

bobina58
13.06.2013

Velice čtivá, napínavá kniha. Četla jsem ji už po druhé.Moc se mi líbila.

čef
30.04.2012 5 z 5

Něco na způsob bondovky, alespoň ve smyslu - šílený vědec hodlá ovládnout svět. Hrdina sice po velkém martýriu a spoustě mrtvol zvítězí, ale memento zůstává. Profesionálně odvedená práce - dobré, nenáročné čtení.

Ken McClure (p)
skotská, 1942