Kouzlo intuice

Kouzlo intuice https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/301562/bmid_kouzlo-intuice-ynN-301562.jpg 4 31 12

Florence Scovel Shinn byla nadaná učitelka, která zformovala první základy osobní transformace a duchovního růstu. Její praktický a přímočarý styl oslovil mnoho lidí, aby začali důvěřovat svým vnitřním pocitům a překonali tak své problémy. Kniha vychází s předmluvou Louise Hay, který uznává Florence jako jednu ze svých inspirací. Tato dojemná kniha vám může pomoci pozitivně transformovat svůj život. Trefné afirmace vám ukážou, jak pěstovat a rozvíjet svou intuici a oprostit se od strachu a pochybností. „Musíš žít naplno a teď, aby se splnily vaše sny," píše Florence. Jste připraveni řídit svou vlastní magickou cestu, svou božskou moudrost a realizovat své sny? Cíle, které se zdají být nedosažitelné a pouhým přáním, jsou na dosah. Čekají, abyste jich dosáhli svým potenciálem a vrozenou schopností projevit své touhy.... celý text

Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Omega

The Magic Path of Intuition

lucin_a
27.10.2023 5 z 5

Četba ve vás probouzí víru. Moc se mi líbila barevnost stránek, velmi pestré.

vlkove
21.09.2023 4 z 5

Dobré k zopakování, žádné nové myšlenky, ale ujištění vždy zahřeje.

JointlieKat94
06.05.2022 3 z 5

Kniha je hezká, motivační. Ale je v ní tolik afirmací, které si člověk prostě nemůže zapamatovat. Alespoň né člověk jako já. (Ke všemu jsou tak dlouhé!).
Je to samý přiklad, kolegyně udělala, kamarádka potřebovala, jeden pán.. že mě to prostě moc nebralo.

Jasný, vzala jsem si z toho to, co jsem potřebovala.
Přej si, a bude ti sesláno. (Musíš si přát ale správně!)

Sabulep
09.11.2021 3 z 5

Knížka byla hezká, plná klasických seberozvojových afirmací, zákonu přitažlivosti, zákonu rezonance, citáty z bible. Co jsem tam ale postrádala, bylo cokoli o intuici. Kdo už má z tohoto žánru pár knih přečteno, nepřinese mu to moc nového. Nicméně je to dobrá knížka na připomenutí a čtení stále dokola. Fascinující je, že byla původně napsaná v roce 1925, v dnešní době jako by téma opět ožilo a bylo ještě naléhavější. Styl psaní je trochu archaický, čte se malinko hůře.

crazyslunicko
05.12.2019 5 z 5

Kniha se mi velice líbila. Motivuje jak svým krásným grafickým zpracováním, tak i svým obsahem. To co cítíme uvnitř se odráží navenek. Fascinuje mě, že tohle mohl někdo napsat před 2 staletími a stále je to aktuální :)

DYRKA98
26.03.2019 5 z 5

Kniha velmi barevná a nádherná. Doporučuji!

Alma5
11.03.2018 5 z 5

Příjemná knížka, jednoduše vysvětlené a k věci, i když je hodně o afirmacích a méně o intuici. Krásné je i grafické provedení.

Laviedete
26.02.2018 4 z 5

Milá knížka, krásně pozitivní ilustrace. Neočekávala jsem v ní náboženský podtext, spíš inspiraci, ale i tak se čte hezky. Odpočinkové nenáročné zastavení se.

Mišmiš
09.01.2017 3 z 5

Kniha mě zklamala. čekala jsem něco jiného.

Turiel11
13.10.2016 3 z 5

Souhlasím s tím, co napsala HousenkaDV, vystihla to přesně + myslím, že je potřeba si informace v knize trošku "přebrat".

HousenkaDV
26.07.2016 3 z 5

Kniha je spíš o afirmacích a pozitivním myšlení než o intuici. V tom mě to trochu zklamalo. Ale celkově se čte příjemně a ty barevné stránky a obrázky jsou nádherné.

machrus
18.07.2016 4 z 5

Kniha byla poučná a pokud člověk je schopen stále myslet na to, že by se knihou měl řídit...a řídí se jí, věřím, že síla mysli je velice silný pomocník v životě a v řízení osudu..

pozitivní myšlení afirmace

Autoři knihy