Kouzlo domácí pekárny

Kouzlo domácí pekárny https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499595/bmid_kouzlo-domaci-pekarny-loH-499595.jpg 5 22 7

Zamilujte si pečení s domácí pekárnou. I s malou domácí pekárnou se dají dělat velké zázraky. Inspirujte se postupy známé pekařky Ivy Trhoňové, která ve vaší kuchyni rozehraje lahodný koncert chutí a vůní! Čekají na vás do detailu vyladěné recepty na slané i sladké pečivo, chleba, rohlíky nebo buchty. Se srozumitelnými postupy, fotografiemi i návody na tvarování pečiva to bude hračka. Možnosti vaší domácí pekárny jsou větší, než byste čekali – tak je využijte naplno.... celý text

Elea
01.01.2024 5 z 5

Vynikající kniha s mnoha radami a recepty pro pekárnu.

Ivetaa
22.08.2023 5 z 5

Skvěle napsaná kniha. Doporučuji.

attila1
23.03.2023 5 z 5

Moc pěkná kniha plná skvělých receptů na domácí pečení.

evikov
15.11.2022 5 z 5

Skvělá kniha plná výborných,jednoduchých receptů,rad,nápadů...moc ráda podle ní peču.Od paní Trhoňové mám všechny knihy a že všech jsem nadšená.Vřele doporučuji️

milena2159
12.11.2022 5 z 5

Kniha obsahuje spoustu chutných ale hlavně jednoduchých receptů, na slané, sladké běžné denní ale i sváteční pečivo. Recepty jsou doplněné o praktické tipy a krásné fotografie. Je to jedna z řady úžasných knih paní Ivy Trhoňové. Mám zatím všechny, jsou napsané tak, že i když zrovna nepotřebuji péct, ráda si v nich jen tak listuji a pročítám. Je nádherně zpracována. Recepty jsou srozumitelné a zatím všechny zkoušené dopadly na jedničku. Knihu doporučuji všem, ať začínajícím, ale i zkušeným pekařkám - každý si v ní najde to své. Pro mě je to prostě kniha s duší. Těším se na další!

pavla9396
12.11.2022 5 z 5

Další skvělá kniha Ivy Trhoňové! Co jí máme doma, denně pekárna připravuje chleba, těsto na kaiserky nebo nějakou chuťovku Určitě můžu doporučit

alnahu
30.09.2022 5 z 5

Další skvělá kniha se spoustou dobrých ,vyladěných receptů ,ale i různých důležitých rád od populární kuchařky Ivy Tarhoňové.Recepty a postupy jsou srozumitelné a doplněné fotografiemi.Již vlastním od této autorky i další dvě knihy věnované pečení a jsem s nimi naprosto spokojená-jsou pro mě velice inspirativní a již jsem podle nich upekla spoustu dobrot od chleba,housek,rohlíků i sladkého pečiva-díky za ně-jsou to opravdový pomocníci-jak využít domácí pekárnu naplno.Pro mne je to skvělý pomocník.