Noc s drakem

Noc s drakem https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376574/mid_kouzla-vzhuru-nohama-noc-s-drakem-cqU-376574.png 5 11 2

Kouzla vzhůru nohama série

< 4. díl

Je nejvyšší čas, aby třída Kouzel vzhůru nohama vyrazila na několikadenní školní výlet! Míří do dračího azylu, kde se ošetřovatelé starají o nejrůznější druhy draků, kteří by sami v přírodě nepřežili. Co se o nich děti zajímavého dozvědí? Největší problémy na výletě mají Andres, který se musí vypořádat s tím, že stále nekontrolovatelně létá, a samozřejmě Nory, jež zjistí, že do dračího azylu se nevydali jen žáci její Blátochmurské školy, ale i studenti Akademie mudrců. Navíc žáky Akademie doprovází ředitel školy, což není nikdo jiný než Noryin otec, s nímž má Nory nanejvýš komplikovaný vztah. Jak se budou děti z Akademie chovat k dětem s netradičními kouzelnými schopnostmi z Blátochmur? Budou se jim vysmívat, nebo se naopak skamarádí? A co Nory a otec? Najdou k sobě cestu, nebo budou raději předstírat, že k sobě ani nepatří?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Baronet

Upside-Down Magic – Dragon Overnight , 2018

Ishir
27.11.2022 4 z 5

Nory se vydává se svojí třídou na výlet za drakama. Nečekaně potkává i svého otce. A jak toto setkání nakonec dopadne? Musíte si už přečíst sami.

melanka0331
10.11.2019

Četla se mi stejně hezky jako předchozí díly, ale je škoda, že další díly nebudou u nás vydané.

Autoři knihy

Lauren Myracle