Kouzla pro úspěšný život

Kouzla pro úspěšný život https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360904/bmid_bila-magie-kouzla-k-ziskani-lasky-p-9vS-360904.jpg 2 4 1

Chcete změnit svůj život? Stačí dobré úmysly a jednoduchá, ale mocná kouzla. Najděte lásku, získejte dostačující finanční zabezpečení a udržte si štěstí po celý život. Australanka Ileana Abrevová, je proslulou bílou čarodějkou a její předchozí knížky o bílé magii si u nás získaly mimořádný ohlas.

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Pragma

White Spells Magic for Love, Money and Happiness , 2001

Sabulep
08.04.2022 2 z 5

Utlá knížka, přečtenou ji máte tak za 2 hodiny. Určitě obsahuje pár základních informací, ale nic komplexního. Jsou tu i lepší knížky na stejné téma. Většina kouzel je pro 21. století moc složitá. Zahrnuje mnoho surovin, které tak běžně neseženete. Zaujaly mě spíš jednodušší tipy ze sekce “magie barev”. Např. když cítíte vztek, neoblékejte si červenou, ale nějakou uklidňující barvu (světle modrou, fialovou) a naopak, když se cítíte v depresi, oblékejte si zářivé barvy, které vám dodají pozitivní energii a vrátí zpět vnitřní oheň. To mi přijde lépe využitelné v běžném životě.

magie esoterismus, ezoterika

Ileana Abrev
kubánská, 1959
2011  70%Bílá magie - snadno a rychle
2017  57%Bílá magie. Kouzla pro lásku
2016  80%Bílá magie. Ochranná kouzla
2016  60%Bílá magie. Kouzla pro každý den
2018  45%Kouzla pro úspěšný život

Kniha Kouzla pro úspěšný život je v