Kosmické objednávky

Kosmické objednávky https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50798/kosmicke-objednavky-50798.jpg 4 6 2

Vyřešit problém v jeho základu, ustrnulé situace uvést opět do pohybu, vnést lehkost do komplikovaných vztahů – to vše je možné jednoduchým způsobem provést díky knize Kosmické objednávky! Jen tak mimochodem se přitom setkáváme s těmi druhými na srdeční rovině, rozvíjíme soucítění a současně se nám dostává v hojném množství sebepoznání. Tajemství ho´oponopono Takto zásadní změnu našeho života umožňuje stará a nyní západními civilizacemi znovuobjevená havajská tradice ho´oponopono. Podstatou techniky ho´oponopono, stejně jako u objednávek z vesmíru, přijetí, že vše je v jednotě a že vnější svět je pouhým zrcadlem našeho nitra. Ho´oponopono nabízí nepřekonatelné, nekompromisní a jasné poselství, stejně jako excelentní šance měnit vnější svět tím, že léčíme svůj vnitřní svět.... celý text

Literatura naučná
Vydáno: , Anag

Cosmic Ordering

Aaron Lewis
18.08.2021 4 z 5

Zajímavé, znám tuto metodu svým způsobem, zkoušela jsem jí na sebe, abych se otevřela a na okno, co nejde otevřít, zatím bez úspěchů, ale asi jsem to úplně neprocítila, protože já skáču myslí a pozorností vždycky všude možně, ale kdo ví, třeba jednou (ho otevřu a někdo otevře mě:).

delfin32
07.09.2014 2 z 5

Další kniha, která ač vcelku útlá, dala by se i tak zhustit na cca 10% textu a bylo to postačující.
Říkám si, proč to vlastně čtu, když je to pořád dokolečka dokola :o)

esoterismus, ezoterika

Autoři knihy