Kontrakt

Kontrakt https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396669/bmid_kontrakt-WJG-396669.jpg 4 932 219

Kontrakt série

Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování. Jednou však od něj dostane úkol, s nímž rozhodně nepočítala. Její pracovní smlouva teď zní – milenka a snoubenka. Když lásku musí předstírat dva lidé, kteří se nesnášejí, co se asi stane? Drsné napětí a erotické jiskření přerůstá do něčeho nečekaného. Katharine náhle bez svého nenáviděného nepřítele nedokáže žít. Je to vůbec ještě ten starý Richard, nebo se z něj stal někdo jiný? Přežije jejich vztah tento neobvyklý a zrádný kontrakt? Kniha obsahuje bonusovou novelu Baby šéf.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Contract , 2016

LennaK
29.10.2020 2 z 5

Kniha je psána hezky, ale mě to vůbec nechytlo. Měla jsem problém najít na příběhu něco, co by mě zaujalo.
Skončila jsem zhruba ve druhé třetině a nedočetla (a to se mi skoro vůbec nestává).

Monni
25.10.2020 4 z 5

Dobrá kniha na odreagování, když se člověku nechce o ničem přemýšlet a chce si odpočinout. Od knihy jsem dostala přesně to co jsem čekala.

Blanka29
01.10.2020 2 z 5

Kniha nebyla špatná, ale příběhem mi připomínala mnoho jiných knih, které vyšly. Při čtení jsem si stále říkala, že je mi to nějaké povědomé a přistihla jsem se i u toho, že jsem začala přemýšlet, jestli jsem tuto knihu už náhodou nečetla.
Jinak nebyla špatně napsaná, četla se pěkně.

Leniii
14.09.2020 5 z 5

Pobavila jsem se. Parádní odreagovačka :)

Nika151
07.09.2020 4 z 5

Romantické, lehké a rychlé na čtení. Psáno většinou z pohledu muže, občas i z pohledu jeho drahé polovičky, ale ten mužský jasně dominoval. Dobré na odreagování a to jsem také od toho chtěla, takže za mě kniha splnila očekávání.

ElikaS
05.09.2020 3 z 5

Nebylo to špatné, ale ani nijak převratné, od knížky jsem podle anotace jsem čekala něco víc.

michaella03
29.08.2020 4 z 5

Na knihu jsem narazila náhodu v knihkupectví, zaujala mě anotace a já si řekla, proč ne, přečtu si ji.
Rozhodně je čtivá, líbilo se mi to, že je téměř celá psaná z pohledu muže. Jen ten konec byl trochu natahovaný a ta Robertova přeměna se mi zdála trochu moc přitažená za vlasy.
Druhý díl si přečtu :).

knihomolkajanca
12.08.2020 3 z 5

Kniha mě docela zaujala anotací a tak jsem si řekla proč ne, přečtu si ji. Musím říct, že zápletka byla vymyšlená docela zajímavě, i když to samozřejmě bylo dost nereálné, ale to už je většina příběhů tohoto žánru. Taky mě mi líbilo, že velká část příběhu byla psána z pohledu muže, což není tolik obvyklé.
Příběh a hlavní postavy se příjemně rozvíjely a bylo fajn sledovat, jak se mění a postupně k sobě mají blíž. To mě prostě bavilo a dala bych i vyšší hodnocení... nebýt toho konce. Bohužel, jak taky již někteří v komentářích zmiňovali, konec byl opravdu docela zbytečně natahovaný a až mi docela vadilo, jak se z rázného Richarda stal ukňouránek, který by skočil i z okna, kdyby mu to Katherine řekla. Škoda, mohly to být 4 hvězdy.

Orechanda
04.08.2020 5 z 5

Hodně jsem se pobavila, skvěle napsané, vtipně, vkusně. Líbí se mi, jak se hlavní postavy mění. Moc doporučuji

tittanie
24.07.2020

Příjemná oddechovka. Zajímavé téma, je pravda, že kniha by snesla zkrácení. Asi si přečtu i druhý díl.

Jeninas
22.07.2020 4 z 5

Na této knize je zajímavé, že je z drtivé většiny napsána z pohledu muže. Snesla by víc děje/zvratů a rozhodně to není příběh pro feministky. Richard je úspěšný chlap, kterého baví týrat svoji asistentku. Když ale Katharine pozná blíž a dá jí pořádně najíst, zjišťuje, že se mu vlastně líbí a výborně se doplňují. Je to přímočará, přesladká pohádka pro velký holky, ale mně to sedlo. Dlouhá závěrečná pasáž mi nevadila, protože většinou je to jen odpusť mi - miluji tě - konec, tak proč to neudělat jinak. Připojená novela byla roztomilá, potěšila.

johana3160
20.07.2020 4 z 5

Kniha nebyla spatna ale mela skoncit mnohem driv. Posledni cast po usmireni uz byla hrozna natahovacka a cele by se to veslo do jednoho par strankoveho epilogu. Jinak napad peknej, provedeni dobry.
Edit: Dodatecne jsem jeste precetla pridanou novelu a musim rict ze ta byla uplne zbytecna:( hodne jsem premyslela o snizeni hodnoceni, ale nakonec nechavam za knihu... novelu jako by radeji ani nebyla...

kacenka6144
20.07.2020 4 z 5

Na léto úplně ideální oddychové čtení - pokud chce člověk jenom tak relaxovat a nehledá v tom žádné hlubokomyslné sdělení. :-)

Daenerys
19.07.2020 1 z 5

No tvl... Tak tohle ne. Byla chuť na nějakou romanťárnu, ale tohle je fakt moc! Anotace vypadala slibně a začátek ještě šel... Ale pak se to velmi brzy zvrhne v růžovou přeslazenou cukrovou vatu a ta se táhne až do konce, abych to dotáhla nakonec taky, musela jsem dost přeskakovat a i tak mi bylo z těch jejich dialogů i myšlenkových pochodů nevolno.

Pingu
18.07.2020 5 z 5

Romantika, na odpoledne k vodě super čtení. Nejvíce mě pobavily vtipné hlášky.

Ryorka
26.06.2020 3 z 5

taková ta červená knihovna 100x trošku jinak. Ale oddychovka na neděli dobrá.

MarkétaI.
20.06.2020 5 z 5

On šéf. Ona sekretářka. Konec celkem jasný. Není to první a určitě ani poslední kniha s tímto příběhem, ale mě to baví. Je to příjemné, romantické čtení :-)

ivetapl
18.06.2020 5 z 5

Toto bylo skvělé. Krásně se kniha četla, zápletka skvělá. Trochu mi to zápletkou připomíná sérii knih od Laurelin Paige, kdy potřeboval na oko přítelkyni kvůli své matce. Ale tady, se mi to líbilo mnohem více. Určitě doporučuji přečíst.

Ella161
13.06.2020 5 z 5

Tenhle příběh mám strašně ráda a už jsem ho četla několikrát. Autorka píše tak, že upoutá vaší pozornost a vy nemůžete knihu odložit, dokud jí nebudete mít dočtenou. Doslova hltáte každou další stránku, až si uvědomíte, že jste najednou na konci a všechno to končí. Názorně vidíme, jak láska lidi mění. Můžeme se zamilovat ač nechceme. Můžeme se zamilovat do osoby, kterou jsme předtím neměli rádi. Kniha taktéž poukazuje, že nemáme soudit podle vzhledu. Nikdy totiž nevíme, jaké tajemství či příběh v sobě člověk skrývá. Místy byla kniha i smutná a dojemná, takže pokud jste citlivý či empatický, oči Vám nezůstanou suché.

Aja39
14.05.2020 5 z 5

Kniha se četla sama pěkný příběh!

láska pro ženy těhotenství vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley