Kontrakt

Kontrakt https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396669/bmid_kontrakt-WJG-396669.jpg 4 932 219

Kontrakt série

Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování. Jednou však od něj dostane úkol, s nímž rozhodně nepočítala. Její pracovní smlouva teď zní – milenka a snoubenka. Když lásku musí předstírat dva lidé, kteří se nesnášejí, co se asi stane? Drsné napětí a erotické jiskření přerůstá do něčeho nečekaného. Katharine náhle bez svého nenáviděného nepřítele nedokáže žít. Je to vůbec ještě ten starý Richard, nebo se z něj stal někdo jiný? Přežije jejich vztah tento neobvyklý a zrádný kontrakt? Kniha obsahuje bonusovou novelu Baby šéf.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Contract , 2016

novi74
20.02.2019 3 z 5

Příjemná i když hodně předvídatelná, přesto dobře napsaná romantika

rampapa
20.02.2019 5 z 5

Krásná knížka. Trochu předvídatelná ale moc pěkná. Všem doporučuji.

markéta88
20.02.2019 2 z 5

Cetlo se to pekne , ale byla jsem zklamana...cela zaplatka mi prisla jako pres kopirak s knihou, kterou jsem uz cetla ...misto kontrakt date smlouva ....:-(

Elliee
20.02.2019 5 z 5

Tak tuto knihu jsem si totálně zamilovala!

JanickaP
20.02.2019 5 z 5

Tak tuhle knizku jsem si zamilovala. Oba dva hrdinove jsou skveli, perfektne k sobe pasuji a hltala jsem kazde slo. Jasne, ze od zacatku vite, jak to skonci, ale ti co maji radi tento typ knizek, tak to prejdou mavnutim ruky a neskonci se ctenim, dokud tu knihu nedoctou. Mam ji jako e-knizku a jsem rada, ze mi zustane v "knihovne". Klidne bych si dala pokracovani a vubec by mi to nevadilo.

AliceTief
19.02.2019 4 z 5

Pohodová oddechovka, už jsem knihu s takovou to tématikou četla a můžu říct, že se mi příběh velice líbil. Richarda jsem si i nakonec oblíbila a dokázal pobavit =D

Makadamka
19.02.2019 3 z 5

Kniha se četla docela dobře, ale četla jsem skoro uplne stejnou knihu dříve, jediny rozdíl byl, že Penny nebyla jeji adoptivní máma ale tchýně, jelikož Katy byla manzelka jejího mrtvého syna

maca5449
17.02.2019 3 z 5

Obyčejný průměr. Četla se rychle, ale fráze se neskutečně opakovaly a pořád se omýlalo asi pět vět dokola. Žádný zázrak jsem od toho nečekala. Romantika na páteční večer. Jsem teď rozmlsaná z jiných knih z Baronetu, které mi přišly prostě mnohem lepší.

Tereza18
16.02.2019 3 z 5

Klasika surreální pohádka, kterou si občas stejně ráda přečtu. Ale tentokrát mě nějak zarazilo, jak je děj převídatelný a klišoidně se v podobných dílech opakuje. (Jasně, s tím bych měla možná počítat.) A těch sladkých oslovení bylo ke konci opravdu hodně.

ciaram
16.02.2019 4 z 5

Jsem desátý komentář, takže jsem se ještě vešla do Výzvy :)
Ale zpět k hodnocení - když víte, že jdete číst ryze romantickou knihu, pro kterou je důležitý vývoj vztahu mezi oběma hrdiny, tak je to kniha přesně pro vás. Čte se krásně, člověk se zasměje, popláče a hlavně si u ní odpočine a vyrelaxuje. I když existují dvě povídky, tak součástí této knihy je jenom jedna 35 stránková povídka, kde prožíváme spolu s dvojicí prvního potomka. Autorce se navíc podařilo dostat se mi pod kůži krásně vykresleným vztahem mezi Katy a Penny. A na druhou stranu, i když byl přerod Richarda fajn, konec byl na můj vkus až příliš cukrkandlový, proto ta hvězda dolů.

lovemanner
15.02.2019 4 z 5

Peknee

domina
15.02.2019 5 z 5

Kniha se mi dobře četla . Příběh byl sice sladký a předvídatelný, ale míč milý. Určitě si přečtu někdy znova. A je to kniha ze série? Tak to jsem fakt zvědavá na další

inom
15.02.2019 3 z 5

Na knihu jsem se moc těšila, což po pravdě byla asi chyba. Nemohu říct, že by byla vysloveně špatná. Děj byl docela v pohodě, jen ten Richard. Zpočátku byl vážně hnusný, ale aspoň mi to přišlo přirozenější než to jeho chování na konci. Samé miláčku sem, drahoušku tam. Romantiku mám ráda, jenže tohle už mi přišlo vysloveně přehnané.

Evka3814
15.02.2019 3 z 5

Hodně předvídatelná kniha,trochu přeslazená. Čekala jsem od ní víc,ale jako oddychovka dobrý průměr

jani.ruzicko
15.02.2019 5 z 5

Skvěle napsaný příběh. Svým způsobem to není vůbec nic originálního, ale stejně jsem si to užila a mrzí mě, že je tak brzo konec. Střídavě jsem se smála a bulela, ale rozhodně to stálo za TO! =)
Mohu doporučit. =)

MarKy95
14.02.2019 3 z 5

Pěkná kniha, děj i když byl trochu předvídatelný bylo to fajn :) Super byly časové rozestupy...

Zaneta92
14.02.2019 5 z 5

Tyhle romantické knihy moc nevyhledávám, ale kamarádka, která ji četla v angličtině, mi ji doporučovala už minulý rok. Včera jsem si koupila e-knihu a spát jsem šla až ráno ve tři. Skvělý příběh! Miluju Richarda, tu jeho proměnu. A autorku chválím za skvělý humor.

zverona
14.02.2019 4 z 5

Kniha mě opravdu mile překvapila. Ačkoliv byl děj předvídatelný, bavil mě a několikrát i donutil k slzám.

Terez9119
13.02.2019 4 z 5

Příjemné překvapení. Richard je ze začátku opravdu strašný idiot, ale Kate si s ním dost rychle poradí. Celé je to cukrkandlové, celá ta jejich rodinná firma, hlavně, aby muž miloval svoji ženu, na ničem jiném tam vlastně nezáleží, ale dá se to snést. Celkově mám z té knížky hezký, milý pocit. Někdy se k ní zase vrátím.

láska pro ženy těhotenství vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley