Kompletní kurz kreslení

Kompletní kurz kreslení https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492733/bmid_kompletni-kurz-kresleni-Ltn-492733.jpg 5 7 4

Kurz kresby pro výtvarníky je příručka pro všechny, kteří se chtějí opravdu naučit kreslit. Naleznete zde mnoho cvičení a seznámíte se s prvními kroky kreslení předmětů, zátiší, přírody, postav a portrétů, dozvíte se něco o perspektivě, o formách a tvarech i o kompozici. Získáte informace o jednotlivých stylech a technikách kresby i užitečné rady jak kreslit podle děl starých mistrů. Uvidíte, že naučit se kreslit bude s tímto pomocníkem hračka!... celý text

Literatura naučná Hobby
Vydáno: , Svojtka & Co

How to Draw Everything , 2010

Eridan
15.02.2024 4 z 5

Super kniha! Je tam vše: zátiší, portrét, krajina, postava, kompozice, perspektiva. Přesto v porovnávání s jeho starší knihou Kompletní rádce Základy kreslení, jsem zjistil, že Kompletní kurz kreslení sice vypadá o dost lépe, ale informací a cvičení je tam méně a jeho starší kniha je tím pádem lepší.

Skyer
21.03.2020 4 z 5

Kniha vhodná pro začátečníky jako všeobecný návod ke kresbě, který mohu doporučit.
Jediné, co to kazí, je občas krkolomný překlad a to, že zde chybí návod, jak pracovat s barvami.

zuzana13
25.07.2015 5 z 5

Skvělá kniha. Doporučuji.

Egí0
13.12.2014 5 z 5

Pro ty, kdo se chtějí dozvědět více o technikách kreslení, a celkově jak se zdokonalit, nebo jak se naučit kreslit, tak je tato kniha přesně pro vás. Najdete v ní nejen techniky, ale i vhodné materiály ke kreslení, tipy, rady a mnohem více věcí :)