Strach

Strach https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433382/bmid_strach-n9R-433382.jpg 4 239 239

Komisař Sharko série

Policistku ze severu Francie pronásledují noční můry. Vypukly krátce poté, co podstoupila transplantaci srdce – vidí cizí ženu volající o pomoc z uzamčené temné místnosti. Jde snad o vzpomínku člověka, jehož srdce jí bije v těle? Komisař Shark a Lucie Henebellová řeší tou dobou případ ženy, již kdosi věznil v podzemí tak dlouho, že téměř oslepla. Hrůzné nálezy z místa činu vedou do vrahova přirozeného prostředí… až za hranici šílenství.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , XYZ (ČR)

Angor , 2014

hs777
18.04.2020 5 z 5

Strach, tak ten jsem opravdu měla skoro celou dobu. Franck Thilliez umí geniálně naservírovat napětí, a když si myslíte, že už se to nedá vydržet, tak ještě přidá. Za konec jsem ráda a těším se. Super !

Smadienka
13.04.2020 4 z 5

Bylo mi ctí číst tuto knihu ještě před příchodem na náš trh. Tahle bichle je detektivním příběhem o obchodu s orgány. Četnice Camille je po transplantaci srdce.
Po nějakém čase začne mít velmi reálné vzpomínky ohledně únosů žen, živé sny, jiné chutě, cítí, že je to spojeno s jejím srdcem. Dopátrá se toho, že její srdce patřilo policistovi, který rozhodně nestál na straně zákona... Miluju knihy, který kromě příběhu mají i přidanou hodnotu. V téhle čtivé knize se dozvíte opravdu mnoho informací z prostředí lékařského, připravte se na detailní popisy pitev a oddělování částí těla, což mně tedy úplně nevadilo ????. Dnes jsem 250 (z 500) stran zhltla, protože jsem se nemohla odtrhnout. Čtěte v klidu, nenechte se rušit, příběh je vcelku komplikovaný a je třeba se soustředit ????. Poslední věta knihy mi sevřela žaludek a utvrdila v tom, že se připravuje pokračování.

Dela111
13.04.2020 5 z 5

Šestý díl ze série "Komisař Sharko" není rozsáhlý jen počtem stran, rozsáhlá je celá zápletka. Zločin vyšetřovaný v tomto díle má začátek už v minulosti a přesahuje nejen hranice zemí, ale i kontinentů.
Potěšilo mě, že na Francka a Lucii se konečně v osobním životě usmálo štěstí. Na novém případu pracují společně a mimo stávajících kolegů se vyšetřování účastní i četnice Camille, která prodělala transplantaci srdce. Do případu se zapojila díky svým zvláštním pocitům, které lékaři, ač neradi, nazývají buněčná paměť...
I tento díl má vynikající námět, je nápaditý, propracovaný, děj je strhující a skutečně extra napínavý. Dojde i na krutost a vraždy jsou drsné a zvlášť nechutné. Případ je dovedený k rozuzlení, ale přesto si autor nechal otevřená zadní vrátka pro pokračování tohoto dílu.
Jeden z mých nejoblíbenějších autorů thrillerů mě opět nezklamal. Za mě velká spokojenost a čtenářům tvrdších thrillerů doporučuji.