Kód zrození

Kód zrození https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36517/kod-zrozeni-36517.jpg 4 14 2

Z pozdně nočního telefonátu se Joe Lassiter dozví zdrcující zprávu. Jeho sestra i s malým synovcem zahynuli při požáru jejich domu nedaleko Washingtonu. Lassiter ale zjistí mrazivou pravdu: jeho blízcí byli brutálně zavražděni ještě před založením ohně…Totožnost záhadného podezřelého jen vyvolává více otázek. Pak Lassiter odhalí další zločin – vraždu jiné nevinné matky s dítětem. Čím více skutečností odkryje, na tím rozsáhlejší konspirační síť naráží, a hledání odpovědí jej zavádí na nebezpečnou mezinárodní štvanici za pravdou, která ho – i celý svět – šokuje až do morku kostí…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

Genesis code , 1997

TeaPeter
25.09.2015 5 z 5

Podle mě jedna z nejlepších knih svého žánru. Zajímavá myšlenka o tom, kam se jednou může dostat věda, a o tom, co mohou být lidé schopni udělat, aby se o tom nikdo nedozvěděl. Kniha je napínavá až do konce. Jen ten úplně samotný konec je trochu ustřelený. Ale to se dá velkoryse přejít.

Dines
25.05.2014

Zajímavá myšlenka, příběh fakt udržuje člověka v napětí a závěr stojí k zamyšlení, celkově doporučuji.

John Case
americká