Kočka na stopě

Kočka na stopě https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514945/bmid_kocka-na-stope-RJQ-514945.jpeg 3 7 7

Tolki
27.02.2024 4 z 5

Je to myslím solidně napsané a určitě nelituji, že jsem si přečetl. Každá z povídek má něco do sebe. Přečetl jsem si o dovolené u kávy. Příjemné čtení. Nedávám plný počet jen proto, že to není úplně moje kategorie.

M.M.Wilweber
15.10.2023 4 z 5

Docela fajn oddechové čtení. Knížka je slabounká, máte jí přečtenou za odpoledne. Zápletky nejsou zbytečně překombinované, ale místy naivní. Sem tam latinské slůvko ale pro někoho kdo si chce oddechnout to je docela dobrá volba.

soukroma
13.08.2023 2 z 5

Slaboulinké: vybráno kvůli kočce, ale ani tak...

iceVS
09.06.2023 3 z 5

Kniha ponechává vcelku příjemný pocit na duši, je napsaná takovou milou češtinou.
A i když chápu, že v takovém mini formátu kouzla dělat nejdou, nejde zastřít, že celek pak působí velmi naivním tónem. Spíš tak jako pohádky pro děti.

Pepina19
28.05.2023 3 z 5

Jednohubka na odpoledne, bohužel dojem mi kazily chyby v textu.

Marekh
19.05.2023 4 z 5

Musím se přiznat, že jsem tuto českou autorku neznal, ale díky této knize jsem se s ní seznámil. Autorka pochází z Karlových Varů, žije a pracuje v Praze. Píše detektivky a také poezii.

Kniha je jednohubka na jedno posezení. Je to ten tip knihy, který si můžeme vzít s sebou do tašky, pokud jedeme na nějaký výlet nebo dovolenou a ani nepoznáme, že ji neseme, protože je menšího formátu a je lehká.

Kniha obsahuje 7 povídek s detektivní zápletkou. Některé pachatele jsem odhalil, jiné nikoliv. Celkově se mi povídky líbily a kniha se četla dobře.

Nejvíce se mi líbily tyto povídky: Na kočičí svědomí, ABeCeDe kocour přede, Paní, která neměla kočku a Zločin U tří borovic a jedné břízy.

Nejméně se mi líbila povídka Pliosaurus.

Kniha má pěknou obálku.