Kočičí pověsti

Kočičí pověsti https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26201/kocici-povesti-26201.jpg 4 14 5

ponořte se do bájí o kočičích skřítcích,vílách,rusalkách,divokých kočkoženkách,moudrých čarodějnicích,o dobrém duchu Mňoukalovi a především o té tajemné černě oblečené paní Černé růži. Schopnost vnímat skryté přírodní a duchovní síly,kterou autorka získala již ve svém dětství,se tu pojí s jejím porozuměním kočičímu rodu.Každý kdo si kočky zamiloval,kdo je sám ochraňuje,ale i ten kdo k nim "jen" chová úctu pro jejich osobitost a sepětí s vesmírem,tu nalezne vzrušující čtení.... celý text

Jája92
15.02.2021 4 z 5

Pro milovníky koček a nadpřirozena je tato kniha naprosto ideální. Kniha obsahuje milé kočičí povídky s ilustracemi.

daza.dt
18.04.2019 4 z 5

Knížku jsem dostala od kolegyně kočkomilky. Zajímavé příběhy, ale příliš mě neoslovily. Asi už nejsem cílovka.

marta14
12.04.2017 5 z 5

Nádherná kniha.Jako malá jsem ji četla pořád dokola.Při vzpomínce na tuto knihu se mi vybavuje bezstarostné dětství.

dancadragneel
05.03.2017 4 z 5

Překrásné povídky, které stojí za to přečíst si je několikrát ;)

Bytost na cestě
19.01.2012 5 z 5

Moc krásné povídky o kočičích skřítcích,vílách,rusalkách,divokých kočkoženkách,moudrých čarodějnicích,o dobrém duchu Mňoukalovi a především o té tajemné černě oblečené paní Černé růži. Nejen pro děti, pro všechny kočkomily jako dělané :-)

2004  77%Kočičí pověsti
2004  100%Čtvero ročních období